Halkbank müjdeyi verdi. Halkbank yapılan duyura göre 50 bin TL faizsiz kredi verilecek. TC kimlik numarası yeterli.

Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten Önemli Açıklama! Tüketici Kredileri Mesajı Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten Önemli Açıklama! Tüketici Kredileri Mesajı

Halkbank, her yaştan iş insanına en fazla yardımı yapan kamu bankası olarak öne çıkıyor. Kredi miktarları ve özellikleri, çeşitli yaş ve özellikteki işletme sahiplerine hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bunun ışığında Halkbank, girişimci destek programları sunmaktadır. Bu programlar, Halk Girişimci Kredisi, Genç Girişimci Kredisi ve Usta Girişimci Kredisi olarak dikkat çekiyor…
 
Esnaf Girişimci Kredisi ve Tekno Girişimci Kredisi
 
Her girişimci benzersiz zorluklarla karşı karşıyadır. Her girişimci modeli aynı zamanda sunulan kredi tutarını ve vadesini de etkiler. Tüm modeller, çeşitli esnaf girişimci kredileri sunmaktadır ve esnaf ekonomimizin temeli olduğu için faiz destekli krediler de mevcuttur. Sponsorlu kredilerde tüm faizler devlet tarafından karşılandığı için faizsiz kredi olarak da kullanılabilmektedir.
 
Halkbank Üzerinden Faiz Destekli ve Sıfır Faizli Esnaf Girişimci Kredisi
 
KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini tamamlamış ve 30 yaşını doldurmamış genç girişimciler bu faizsiz destekten yararlanabilmektedir. Genç işletme sahiplerine kullandırılabilecek azami kredi tutarı 100.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Benzer şekilde, mesleğini en az bir yıldır icra eden ve ustalık belgesine sahip usta girişimcilere faizsiz kredi sağlanmaktadır. Bu durumdaki kişilere beş yıl içinde geri ödenmesi gereken 350.000 TL destek verilmektedir.
 
Halk Girişimci Kredisi
 
45 yaşını doldurmamış, en az ilköğrenimini tamamlamış ve en fazla 250.000 TL olan Halkın Girişimci Kredisi'ne hak kazanan şirket fikri olan kişiler bu krediden yararlanabilirler. 60 ay geri ödeme süresi olan krediden, iş kurmayı düşündükleri sektörde en az beş yıllık iş tecrübesine sahip kişiler faydalanabiliyor. Kredi, 55 yaşına kadar gaziler ve şehit aile üyelerine sunulmaktadır.
 
Genç Girişimci Kredisi
 
35 yaşını doldurmamış, diplomasını aldığı alanda iş kurmak isteyen kişilere sağlanan bir tür yardımdır. Örneğin eczacılık fakültesinden mezun olan genç bir bireyin eczane açması için desteğe ihtiyacı vardır. Maksimum 350.000 TL ile bu desteğin 60 ay boyunca geri ödenmesi gerekmektedir.
 
Halkbank Hesabı Olanlara 10 Bin Türk Lirası Ödeme Yapılıyor
 
Vatandaşlar, sonuçlarını hızlı bir şekilde alarak kredi fırsatından yararlanabilecekler. Kamu bankaları aracılığıyla başlatılan yeni kampanyada vatandaşlara 10 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. Paraya ihtiyacınız Halkbank'tan kredi başvurusunda bulunarak 36 ay geri ödemeli 10 Bin Türk Lirası vadeli kredi alabilirsiniz. Şartlar uygun olduğu takdirde başvuru yapan vatandaşlar düşük faizli kredi kullanabilmektedir. Halkbank, özellikle kredi kampanyalarında emeklilerin kendi bankalarından emekli maaşlarını almalarını teşvik etmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra maaşınız kamu bankaları aracılığıyla alınmışsa daha yüksek limitli ve daha düşük faizli de kredi alabilirsiniz.
 
İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız hemen Halbank lokasyonlarını ziyaret ederek kimliğiniz ve gelir belgeniz ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde işlemleri tamamlayabilirsiniz. Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan vatandaşlar beş dakikadan kısa sürede kolay bir şekilde yanıt almaktadır. Bu Halbank kredi başvurusunda bulunan vatandaşlar, kredi imkanından hızla faydalanabilmekte ve diledikleri zaman online olarak başvurularını istedikleri gibi kolay bir şekilde yapabilmektedir. Vatandaşların Halkbank'ta hesabı varsa ve nakit kredi kullanmak istiyorsa, banka şubelerine gitmeden de hemen internet şifresi alarak bankaların mobil uygulamalarından kredi başvurusunda bulunabilir. Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak kişiler için başlattığı bu kampanyalarda 36 aya varan vadelerle işlem yaparak kredi imkanından kolay bir şekilde faydalanmanızı sağlıyor. İnternet bankacılığı uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bankacılık ve kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.