Halkbank'ın güncel kredi kampanyası ilgi ile karşılanıyor. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları da düştü. Başvuru yapanlara özel kısa sürede geri dönüş sağlanmakta. İşte nakit ihtiyacında olanlar ve paraya sıkışanlara için yüzleri güldüre kampanya...

Halkbank'ın müşterilerine özel kredi kampanyası ilgi ile karşılandı. Kredi çekecekler bu fırsatı mutlaka değerlendirsin. Özellikle de Halkbank'taki güncel fırsatlar arasında kredi ve çok daha fazlası dikkat çekiyor. Sizler de eğer nakite sıkıştıysanız detaylı bilgileri aktaralım.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Halkbank'tan Düşük Faizli Kredi!

Halkbank, düşük faizli kredi fırsatı ile karşımıza çıktı. Şu an kredi çekmeniz halinde aylık ortalama 400 TL'lik ödeme yaparak kredi borcunuzu kapatabiliyorsunuz. Üstelik hem faizi beklentilerin altında hem de vade sayısı ona göre düzenlenmiş. Aşağıda yer alan kredi paketini inceleyebilirsiniz:
1,89 ve 1,94 faiz oranları ile kredi çekme imkanına sahip olacaksınız. 36 ay vade ile ödeme yapmanız durumunda 415 ila 420 TL arasında değişecek bir ödeme planı sizleri bekliyor. Bu da müşterilerin dikkatini çekmekte. 

İhtiyaç Kredisi Başvuruları Başladı!

İhtiyaç kredisinde başvurular aktif olarak devam ediyor. Eğer Halkbank mobil uygulaması, dijital bankcılık veya şubede yetkililer ile yüz yüze görüşerek sizler de bankadan kredi çekmek için başvuru işlemini sağlayabilirsiniz.