Halkbank Müşterisi Olmayanlara 30000 TL Kredi Fırsatı! 0.80 Faizle Anında Hesabınızda

Halkbank'tan 30 bin TL kredi müjdesi! Müşterisi olmayanlar Halkbank'tan 30 bin TL nakit krediyi 0.80 faiz oranıyla kullanabilecek.

Ekonomi 12.09.2021 - 23:41 12.09.2021 - 23:41 Berkay Keskin

Halkbank 30.000 TL ihtiyaç kredisinin tüm detayları ve geri ödeme bilgileri haberimizde sizlerle...

Bankalar müşteri çekebilmek adına özellikle pandemi sürecinde adeta rekabet halindeler. Bankalar bu hususta pek çok reklam kampanyası başlatıyor. Bilindiği gibi uzun senelerdir reklam kampanyalarının en eğlenceli olanları ve en uzun olanları bankalara ait. Bunun nedeni bankaların oldukça büyük kazançlarının olması ve kar oranlarının da yüksek olmasıdır. Bu kapsamda Halkbank 30.000 TL kredi vereceğini duyurdu.

Bankalar son zamanlarda farklı kampanya anlayışları içerisine girmiş ve bu sebeple reklam filmlerinde kısalma gerçekleşmiştir. Bu kapsamda faiz oranlarında oldukça düşük oranlar uygulanmaya başladı. Yani yüksek maliyetler içeren reklamların yerine bankalar müşterilerine daha uygun faiz oranları ile kredi verme kararı aldı. Aynı zamanda pek çok müşterinin ihtiyacını daha düşük koşullarda ve fırsatlar da sağladığı gözlemlenmektedir. Son olarak Halkbank'tan 30 bin TL faizle kredi müjdesi geldi! Halkbank 0.80 faiz oranıyla 30 bin TL kredi!

30.000 TL Limitli Kredi Fırsatı

Halkbank tarafından oluşturulan 30.000 TL'lik bu fırsatta daha önceden Halkbank müşterisi olmayan vatandaşlara hesap açmaları halinde ya da herhangi bir ürünü almaları halinde bu krediyi koşullara uygun olmaları durumunda alabilecekleri bilgisi belirtildi. 30.000 TL'lik bir tutarı 36 ay vadeli bir biçimde %0.70 faiz oranı ile almanın yolu direkt Halkbank bankasına müracaat ederek müşteri olmak istediğinizi ifade etmeniz ve bir hesap oluşturmanız ya da bir kredi kartı başvurusunda bulunmanız ya da bireysel emeklilik gibi bir hizmeti kullanmanızdan geçiyor.

Bu sayede banka sizlere oldukça cazip fırsatlarından faydalanmanız için pek çok fırsatı sunacak. Pek çok yeniliği bir arada bulunduran Halkbank %0,70 faiz oranıyla kredisini 30.000 TL limitli olarak 36 ay vade fırsatıyla müşterilerine sunuyor. Krediyi çekmek isteyen müşteriler krediye yönelik ayrıntıları Halkbank internet adresi üzerinden, banka şubelerinden ya da Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirler.

Eski Müşterilere Büyük Kampanya

Yeni müşterilere oldukça uygun kampanyalar sunan Halkbank eski müşterilerini de unutmadı. Halkbank müşterilerine yeni bir kampanyaya imza attığını duyurdu. Halkbank yeni müşterilere 30.000 TL'ye kadar %0,70 faiz oranıyla 36 ay vadeli bir şekilde sunacağını belirtmesiyle birlikte kamuoyu içinde gerçekleştirilen konuşmalara göre eski müşterilere yakın bir zaman içinde 40.000 TL'yi %0,60 faiz oranı ile 36 ay vadeli olarak sunmayı planlıyor.

Düşük Faizli Kredi Koşulları

Her kredi de olduğu gibi bu kredi için de bazı koşullar mevcut. Bu koşullardan ilki bankada daha önce herhangi bir işlem yapmamış ve herhangi bir hesabı olmayan bireysel emekliliği olmayan ya da kredi kartı kullanmayan vatandaşların bu hizmetlerden bir tanesine başvuru yapmaları ve olumlu karşılanması durumunda bu krediyi alma fırsatı sunuluyor.

İkinci olarak 18 yaşının üzerinde olan vatandaşların başvuru yapmaları gerekiyor. Yani Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18 yaşını tamamlayan vatandaşların bu krediye başvuru yapmaları halinde bu krediden olumlu yanıt alma olasılıkları yüksek. Üçümcü bir koşul olarak sigortalı olarak çalışan vatandaşların krediyi alabilecekleri ve bu konuyla ilgili ödemelerini yapabileceklerine dair bi bordronun sunulması ve ardından vatandaşların krediye alabilecekleri belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@