Halkbank Para İhtiyacı Olan Kişilere Nakit Ödemesi Yapacak, 10.000 TL'ye Kadar 0.61 Faiz Oranı İle Kredi Verecek

Son dakika banka haberi geldi: Halkbank Para İhtiyacı Olan Kişilere Nakit Ödemesi Yapacak, 10.000 TL'ye Kadar 0.61 Faiz Oranı İle Kredi Verecek. İşte detaylar...

Ekonomi 11.08.2021 - 09:56 11.08.2021 - 09:56 Vural Pars

Halkbank'ın yaptığı bu son dakika kredi kampanyası takdir topladı. Uygun faiz oranları ile müşterilerine hemen onay verilecek. Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan kişilere üstelik verilen bu destek kredisinde 0.61 faiz oranı ile işlem yapılacak. Halkbank'ın yaptığı kampanya sonrasında, diğer kamu bankaları da düşük faizli krediler vereceğini duyurdular. Halkbank bu kampanyada en fazla 10.000 TL verecek ve 10.000 TL aldığınız kredilerde 36 ay vadeli işlem yapacak. 

Banka yaptığı duyuru sonrasında kredi başvurusu yapacak olan kişilere, hangi şartlarda kredi vereceğini de duyurdu. Banka kredi politikalarına uygun olan kişiler, bankadan veya internet üzerinden kredi onayı alabilecekler. 10.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde şartlar şu şekilde...

Halkbank Anında Kredi İle 10 Bin TL Kredi Veriyor

Ülkemizin kamu bankası olan ve müşterilerine hemen destek kampanyaları açan bu banka üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, belirli şartlara uygun olması durumunda kredi alabilecekler. Kredi kullanacak olan kişi 18 yaşından büyük olmalı ve kredi notu, kredi sicili uygun olmalı. Ayrıca kişinin TC vatandaşı olması gerekiyor. 0.61 faiz oranı ile kredi alacaksanız, banka kredi başvurusunu yaptığınızda hemen sonuç verilmesi için gelir durumunuzun da sabit olması gerekiyor. Özellikle emekli olan kişilerin, emekli maaşları bu bankadan alınması gerekiyor. Emekli olan kişiler, emekli maaşlarını bu bankadan alırsa, kredilerini hemen hesaplarına atabileceklerdir. 

Halkbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka internet sitesine girerek, buradan kredi başvuru formunu doldurması gerekiyor. Kredi sonucu uygun olan kişiler 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri alabileceklerdir. Başvuru yaptığınızda sizden istenilen bilgileri eksiksiz giriniz ve cep telefonu numaranızı muhakkak yazınız.

e-devlet-1150-tl-karsiliksiz-yardim-duyurusu-yapildi-basvuru-butonu-coktu-sadece-bugun-basvuru-5

Bankaya verdiğiniz cep telefonu numarası üzerinden sonucu sizlere bildirilecek. Onay aldığınız krediyi hangi faiz oranı ile kullanacağınız da bankanın attığı sms ile gösterilecektir. Bankanın müşterisi olan kişiler, internet bankacılığını kullanarak, hemen kredi başvurusunu isterlerse bankanın mobil uygulaması üzerinden de yapabileceklerdir. Kredi kullandığınızda şartlara uygunsanız hemen sonuç alabileceksiniz. 3 ay ertelemeli seçenekleri de internet üzerinden seçebileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@