Halkbank, önemli bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Anında kredi çekmek isteyenleri ilgilendiren bu gelişme neticesinde düşük faizli kredi verilecek. Üstelik yüksek vade seçenekleriyle birlikte çok daha rahat işlem sağlayabileceksiniz. Halkbank'ın kredi şartlarına yazımızda yer verdik.

Kamu bankası Halkbank'tan gelen haber doğrultusunda önemli bir gelişme yaşandı. Halkbank, öyle bir kredi verecek ki duyunca sizler de şaşıracaksınız. Son zamanlara damgasını vuran banka, başvurulması halinde kısa süre içerisinde sonuçlanacak acil kredi imkanı sağlıyor. Üstelik faiz oranını da iyice düşürdü. Bu gelişme neticesinde bizleri nelerin beklediği de yanıt bulacak. 

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

10 bin TL Kredi Fırsatı!

Halkbank, 1000 TL ile 10.000 TL arasında kredi vereceği müjdeli haberini duyurdu. Acil olarak ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler bu fırsatı kaçırmayacak. Öte yandan 36 ay vadede gönül rahatlığı ile ödeyebileceksiniz.

Faiz Oranı Düşük Tutuldu

İhtiyaç kredisindeki faiz oranı ise 1,89 olarak belirlendi. Eğer vadeyi daha düşük tutarsanız ödeyeceğiniz faiz daha düşük olacaktır. Aylık faiz oranı bu şekildedir. Kamu bankasındaki kampanyanın diğer bankalara da örnek olması bekleniyor. Konut, taşıt ve borç kapatma gibi kredi türlerinde de hizmet vermekte olan bankanın ihtiyaç kredisine de el attığını görüyoruz. Üstelik düşük miktardaki ihtiyaç kredilerinde de kolaylık sağlanıyor. Başvuru yapılması halinde kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınacağınızı ve size dönüş yapılacağını belirtelim.

halkbank-23

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank kredi başvurusu için birkaç farklı yöntemi tercih edebilirsiniz. Mobil uygulamadan kredi paketlerin inceleyebilir ve size en uygun fırsatları görüntüleyebilirsiniz. Öte yandan size verilmesini istediğiniz krediyi sorgulayarak sonuç almanız mümkündür. Dijital bankacılık üzerinden yani internetten de giriş yaparak sorgulama yapabilirsiniz. Banka şubesine gittiğiniz takdirde faydalanabileceğiniz kredilerden de söz edilecek ve size konuyla ilgili bilgi verilecektir.