Ülkemizde hizmet veren üç kamu bankasından birisi olan Halkbank, düzenlediği kredi kampanyaları ile ekonomik açıdan sıkıntı çeken vatandaşları rahatlatmaktadır. Yine yeni bir sürprize imza atarak resmi internet sitesi üzerinden düşük faiz oranı ile kredi sunulacağı belirtildi.

Kamu bankası olarak milyonlarca vatandaşa ve emeklilerimize hizmet veren Halkbank, 18 yaşından büyükler için acil ihtiyaçlara yönelik 5 bin TL kredi kampanyası düzenledi. Şuan itibari ile mevcut kredi kampanyasına başvurular da alınmaktadır. Gerek internet bankacılığı gerek ise banka şubeleri bu konuda vatandaşlara gerekli kolaylığı sağlamaktadır.

5000 TL tutarına kadar acil nakit ihtiyaçların giderilmesine yönelik olan kredi kampanyası 1.60 faiz oranı üzerinden değerlendirilmektedir. Uygun geri ödeme seçeneklerinden faydalanarak şuandaki acil ihtiyacınızı giderme şansını yakalayabilirsiniz. Aylık eşit taksitler üzerinden kredinizi ise 10 aya kadar vadeli ödeme yapabilirsiniz. 18 yaşın üzerinde olan tüm vatandaşlar için kredi kullanma hakkı tanınmaktadır. Sizde şuanda başvuru yaparak acil ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

18 Yaş Üzerindeki Vatandaşlara 5000 TL Mini Kredi

18 yaş üzerindeki vatandaşlar için 1.60 faiz oranları ile 5000 TL tutarındaki mini kredi imkanı Halkbank tarafından sunuluyor. Daha öncesinde de olduğu gibi düzenlediği kredi kampanyaları ile adından bir kez daha söz ettirmeyi başarmıştır. Kredi notu 1200 üzerinde olan vatandaşlar krediyi kullanma hakkına da sahip olabilecektir. Tabi ki daha önceden bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarınızın da düzenli ödemesi gerekmektedir. Kimlik ve gelir belgesi ile bankaya başvuran her vatandaşa anında onay verilmektedir. Uzun zamandır maaşlı bir şekilde çalışıyor ya da emekli maaşına sahipseniz daha yüksek limitler üzerinden kredi de alabilirsiniz. En düşük miktarlı 5 bin TL limitli kredi ise nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara yöneliktir.

halkbank-tarafindan18-yasindan-buyukler-icin-acil-ihtiyaclara-yonelik-5000-tl-mini-kredi-basladi1

Halkbank 5000 TL Mini Kredi Nasıl Başvurulur?

Halkbank aracılığı ile yapılacak olan başvurular direkt şekilde başvuru sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Halkbank internet şubesi, mobil uygulama ve bankaya ait şubeler başvuru kanalları olarak hizmet vermektedir. Hem çalışan hem de emekliler bu kanallar vasıtasıyla başvurularını yerine getirebilir.