Son dakika kampanyası yapan Halkbank acil Para ihtiyacı olan emekli çalışan devlet memuru ve esnaf olan vatandaşlara 5000 TL mini kredi kampanyası yaptı. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de duyurusu yapılan bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler 5000 TL'ye kadar hemen onay alabilecek. Halkbank internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında başvuru şartları da belli oldu.

Halkbank üzerinden 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler sigortalı olarak çalışıyorsa en az 6 aydır sigortası yatması emekli ise emekli maaşını halkbank'tan alması devlet memuru ise en az üç aydır devlet memuru maaşı alması ve esnaf ise en az 2 yıldır vergi levhası olması gerekiyor. Belirtilen bu şartlara uygun olan vatandaşlar kredi notu 1100 ve üzerinde ise Kredi kullanabilecek. 

Halkbank 5000 TL kredi başvurusu

Halkbank üzerinden 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler banka şubelerine giderek sadece kimlikleri ile birlikte Kredi başvurusunda bulunabilir. 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişiler banka şubelerinde onay alırsa hemen aynı dakika içerisinde kredi kullanabilir. 

h1

Bankaya gidecek zamanı olmayan kişiler ise Halkbank'ın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra sizlere Kredi sonucu cep telefonunuza gelecek mesaj ile bildirilecektir. SMS ile kredi başvurusu ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler ise banka kredi notu yüksek olması durumunda kredi onayı alabilir.