Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlara Halkbank üzerinden 7000 TL nakit kampanyası başladı. Halkbank yapmış olduğu Bu kampanyada 7.000 TL'ye kadar ödemeyi emekli olan ve çalışan kişilere veriyor. Acil paraya ihtiyacı olan kişilerin her zaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelen Halkbank 7.000 TL'ye kadar nakit kampanyası başlattı. Kasım ayı sonuna kadar verilecek olan Bu kampanyada başvuru yapan kişilerden şart aranmayacak. Şartsız olarak onay verilecek 7000 TL için 36 ay vade ile işlem yapılacak. Halkbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bu duyuruda başvuruların çok kolay bir şekilde yapılacağı hakkında bilgi verdi. Sizlerde acil paraya ihtiyacınız varsa Halkbank üzerinden başvuru yaparak 7000 TL onay alabilirsiniz.

Halkbank üzerinden nakit başvurusu

Para ihtiyacı olan kişileri Halkbank 7000 TL ödeme yapacağını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Halkbank gibi 7.000 TL'ye kadar yapacağı ihtiyaç kredisi kampanyasında ilk taksit 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka kredi politikalarına uygun olması durumunda en yakın Halkbank şubesine giderek kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilir. Gelir belgesiz 7.000 TL'ye kullanmak isteyen kişiler Bu bankada hesabı olması veya maaş müşterisi olması gerekmektedir. Maaş müşterisi olmayan kişiler gibi 7.000 TL kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgesi alması gerekiyor.
halkbank1-shutterstock_16_9_1613543021-880x495-2
Halkbank üzerinden emekli olan kişilerde 7.000 TL'ye kadar verilen bu kampanyaya katılarak işlem yapabilir. Halkbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bu duyuruda emekli olan vatandaşlara daha yüksek limitler de hem kredi hem de nakit avans vereceğini duyurdu. Halkbank 7.000 TL'ye kadar yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkanı sağlarken toplamda 36 ay vadeye kadar kredi kullandırılır.