Halkbank müşterisi olan veya olmayan kişiler eğer bir bankadan bankamatik kartı kullanıyorsa ve Banka kredi sicili oluştuysa 10.000 TL ile 25000 TL arasında kamu Bankası olan Halkbank üzerinden gelir belgesiz kredi kullanabilecek. Bankadan yapılan Açıklama ile birlikte 10.000 TL ile 25000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar belirli şartlara uygun olmaları durumunda hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredi kullanabiliyor.  

10.000 TL ile 25000 TL arasında Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olmanız ile birlikte Bu bankanın mobil uygulamasına girerek ihtiyaç kredisi başvurusu yaparsanız daha düşük faiz oranları ile kredi kullanacaksınız. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka kredi politikalarını bilmeniz ve bu politikalara göre kredi onay almanız gerekiyor.

halkbank1-2

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen emekli kişiler emekli maaşlarını bu bankalar üzerinden alması durumunda Kredi kullanabiliyor. Halkbank emekli kredisi adı altında vermiş olduğu krediler haricinde acil ihtiyacı olan emeklilere 10 bin TL ile 25000 TL arasında kredi onayı sunuyor. Ayrıca bu bankadan sigortalı olarak çalışan ve kredi kullanmak isteyen kişiler 6 ay sigorta primleri yatmış olması durumunda banka üzerinden gelir belgesiz olarak Kredi kullanabilecek.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar en yakın banka şubelerine kimlik ve gelir belgeleri ile birlikte gidebilir veya bu bankada hesapları var ise bankanın mobil uygulamasını kullanarak Kredi başvurusunda bulunabilir. Halkbank mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonucu olumlu olursa banka şubelerine gitmeden 7 gün 24 saat bankanın mobil uygulaması üzerinden onaylı krediyi hesaba yatırabilirsiniz. 

Ziraat Bankası ve VakıfBank

Halkbank haricinde ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden de düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Halkbank üzerinden yapılan kampanyanın aynı şartları ile birlikte Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Banka şubelerine gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız bu banka hesapları üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikteyim mobil uygulamaya giriş yapabilir ve buradan ihtiyaç kredisi başvuru yaparak onaylanan krediyi hesaba yatırabilirsiniz.