5000 TL nakit kampanyasına katılmak isteyen ve acil ihtiyacı olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa Halkbank V2 özel bankanın yapmış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte 5 dakika içerisinde hesaplarına ödeme alabilecek. Halkbank yapmış olduğu duyuru sonrasında 5000 TL mini kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlara destek olacağını açıkladı. Kamu Bankası Halkbank tarafından yapılan bu kampanya duyurusu sonrasında ING bank ve Garanti Bankası da 5000 TL'ye kadar vatandaşların acil ihtiyacı olması durumunda düşük faizli gelir belgesiz kredi vereceğini duyurdu. ING bank üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler mobil uygulama üzerinden de işlem yapabilecek. Verilecek olan 5000 TL İhtiyaç Kredisi olarak kullandırılacak ve 36 ay vadeye kadar sizlere ödeme tablosu oluşturulacak.

Halkbank 5000 TL mini kredi ödemesi

Halkbank üzerinden 5000 TL'ye kadar mini kredi ödemesi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar belirli şartlara uygun olması durumunda bu banka şubelerine gitmeden de Halkbank mobil uygulaması üzerinden 5000 TL kullanabilecek. Halkbank mini Kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve 5000 TL ödeme almak istiyorsanız belirtilen şartlara uygun olmanız durumunda bu banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi kullanabileceksiniz. Halkbank kendi bankası'ndan emekli maaşı ve çalışma maaşı alan kişileri de ayrıca kampanya yapıyor.

halkbank1-shutterstock_16_9_1613543021-880x495-3

ING bank ve Garanti Bankası 5000 TL mini kredi kampanyası

ING bank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında Garanti Bankası ile birlikte 5000 TL'ye kadar mini Kredi vereceğini açıkladı. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler Kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanacağı mini Kredi kampanyasına başvuruyor banka şubelerinden müşteri hizmetleri numarasından telefon bankacılığından ve internet bankacılığı üzerinden yapabilecek. 

ING bank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler ING bank resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu eksiksiz doldurup hemen ne kadar onay aldığına aynı sayfada görebilir. 

Garanti bankası'ndan ise hızlı bir şekilde işlem yapmak istiyorsanız sigortalı olarak çalışıyor olmanız veya emekli olmanız durumunda en yakın Garanti Bankası şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek 5000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz. Güncel faiz oranları ne bankalarının resmi internet sitesi üzerinden öğrenebiliyorsunuz.