21000 TL 6 ay ertelemeli kredi başvurusu dönemi başladı. 21 bin TL'ye kadar 6 ay ertelemeli kredi sadece kimlikle veriliyor. Sizlere vereceğimiz bankalar üzerinden alacağınız 21 bin tl kredilerde 36 ay vadeye kadar vadeleri bölebilir ilk taksit ödemesinde de 6 ay erteleme yapabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden bu krediyi alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

21000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler 6 ay ertelemeli olarak bu kredileri alabilmeleri için sigortalı olarak çalışıyor olması veya emekli olması gerekmektedir. Sigortalı olarak çalışan kişilerin en az 6 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması da şartı vardır. 21 bin tl ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler bu kampanyaya katılarak işlem yapacaklarsa ayrıca kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Bankalarla aranızın iyi olması durumunda kredi kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinde hızlı bir şekilde 6 ay ertelemeli 21000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Halkbank 21000 TL 6 ay ertelemeli kredi başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerin genellikle ilk tercih ettiği bankalar kamu bankaları olmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 21 bin TL'ye kadar eğer işlem yapacaklarsa banka şubesinden ve bankanın internet bankacılığı üzerinden bu kredileri kullanabiliyorlar. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka değerlendirmeye alacak ve sizlere 21 bin TL'ye kadar onay verecektir. Bu kredileri sadece kimliğinizle de kullanabilirsiniz. Kredi kullandıktan sonra ilk taksiti ödemesini isterseniz. 3 ay isterseniz de 6 ay ertelemeli olarak yapabiliyorsunuz. Toplamda ise vade sayısı 36 ay vade olacaktır. 6 ay ertelemeli olarak kredi kullandığınızda vade sayısı 30 aya düşecektir. Halkbank üzerinden kredi kullandığınızda ayrıca bankanın Paraf kredi kartı başvurusunda yapabilir ve yüksek limitli kredi kartı alabilirsiniz. Bunun içinde kredi kullandıktan sonra kart başvurusu yapmayı unutmayınız.

halkbank-ve-2-bankadan-21000-tl-nakit-odemesi-yapilacak-6-ay-ertelemeli-ilk-kampanya-olacak-sart

Ziraat Bankası 21.000 TL 6 ay ertelemeli kredi başvurusu

Bir diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden de 6 ay ertelemeli Kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz. Üstelik 21000 TL ile limitlerde değil daha yüksek limitlerde de kredi kullanmak istiyorsanız emekli maaşınızı bu bankadan almalı veya çalışma maaşınızın en az 1 senelik sigortalı olması gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden 21 bin TL 6 ay ertelemeli kredi alacak olan kişiler kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsanız kredinizi aynı gün içerisinde kullanırsınız.

İş Bankası 21.000 TL 6 ay ertelemeli kredi başvurusu

İş Bankası üzerinden 21000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 6 ay ertelemeli olarak kredilerini banka şubelerinden kullanabilirler. Kredi notu 1300 ve üzerinde olan kişiler ayrıca bu kredileri internet bankacılığı üzerinden de kullanabiliyor. İş Cep uygulamasına girdikten sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda 6 ay ertelemeli kredi kullanmak istiyorsanız bankadan maaş almanız gerekiyor. Eğer maaş alan müşteri değilsiniz 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz.