Vakıfbank ve TEB Bank, kredi notuna bakmadan anında onaylı 15.000 TL ödüyor! Banka Müdürleri açıklama yaptı. İki banka üzerinden hemen netice alın...

Vakıfbank ve TEB Bank, kredi notuna bakmadan anında onaylı 15.000 TL ödüyor! Vakıfbank ve TEB Bank yaptığı son dakika kampanyasında 15.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara bundan sonra şartlara makul olarak işlem gerçekletireceğini açıkladı.  Kredi notu ve kara liste dert etmeden anında onay alacağınız kampanya yoğun bir şekilde ilgi gördü.  Tüketici kredisinde banka şubelerinden gelir belgesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz. Kredi alacak kişiler, makul faiz oranları ile süratli bir şekilde onay alabileceklerdir. Vakıfbank ve TEB Bank düşük faizlerle 15.000 TL kredi kullandırırken banka 3 vadeye kadar kredi ödeme tablosu oluşturmaktadır. Bireysel müşteriler anında müracaatını yapabilecektir. 

Mersin Üniversitesi 94 Personel Alımı İlanı Yayımladı! Şartlar Açıklandı! Mersin Üniversitesi 94 Personel Alımı İlanı Yayımladı! Şartlar Açıklandı!

Halkbank kredi başvuru detayı 

Vakıfbank ve TEB Bank, kredi notuna bakmadan anında onaylı 15.000 TL ödüyor! Banka müdürleri açıkladı. Kamu bankası olan Halkbank bağlamında prosedür yapacak olan kişiler, ziraat bankası mobil programı üstünden günün 24 saati başvuru yaparak paralarını yani kredilerini kullanabilirler. Halkbank tüketici kredisi müracaatı çevrimiçi olarak onay alan kişiler, banka şubelerine gitmeden çevrimiçi mobil programı üstünden Halkbank hesaplarına 15.000 TL ödeme alabilirler. 15.000 TL ve üstünde kredilerde nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara Halkbank resmi web internet sitesi ve banka şubelerinden müracaat yapabilir. 

TEB Bank onaylıyor

TEB Bank tüketici kredisi kampanyasına katılmak amacıyla SMS atabilirsiniz. SMS ile müracaat yapan vatandaşlar 2 dakika içerisinde kredi sonucunu görecektir. TEB SMS ile kredi  başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, TC kimlik numarasını yazarak, 4466’ ya müracaat mesajı gönderebilirsiniz. Özel faiz imkân ve oranlarıyla, TEB kolay gereksinim kredisi alternatifi bulunmaktadır. Cevabı cep telefonunuza gelecektir. Bu kredinin tutarı 1. 000 TL ile en çok 15.000 TL arasında olabilir. Başvuru gerçekleştirmek çok kolaydır. 15.000 TL onay alırsanız, banka şubelerine gitmeden anında hesabınıza bu ödemeleri atabilirsiniz. Bunun amacıyla de bankada mobil program kullanmanız gerekiyor. Mobil program üzerinden yapılacak kredi müracaatında onay alan vatandaşlar şubelere gitmeden hesaplarına ödeme alıyor. 90 gün ertelemeli ve 3 sene vadeye kadar verilebilecek olan bu kredilerde banka en düşük faiz oranlarından sizi yararlandıracaktır.