Halkbank Yarın Sabahtan İtibaren 750 TL Ödeme Yapacak, En Az 500 TL Verilecek

Son dakika: Halkbank Yarın Sabahtan İtibaren 750 TL Ödeme Yapacak, En Az 500 TL Verilecek. Banka yaptığı açıklama ile birlikte, yarından itibaren 750 TL ödemeler hesaba yatacak.

Ekonomi 01.08.2021 - 13:36 01.08.2021 - 13:36 Vural Pars

Halkbank emekli olan kişilere yeni bir kampanya duyurusu yaptı. Halkbank üzerinden emekli maaşı alan kişilere, özel promosyon olarak 750 TL ödenecek. Emekli olan kişilerin, Halkbank'a maaş taşıması duırumunda ve 3 yıl boyunca maaşlarını bu bankadan almalarını taahhüt ettiklerinde, promosyon ödemeleri olacaktır. Emekli maaşınızın üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte, maaşınıza göre en az 500 TL en fazla 750 TL emekli promosyonu alınabilecektir. 

Halkbank emekli vatandaşlara, maaşlarını kendi banka üzerinden alırlarsa, hemen bu ödemeleri yapacak. 750 TL'ye kadar verilecek bu ödemeler tamamen maaşlarınıza göre verilecek.

  • Emekli maaşınız 1500 TL'ye kadar ise 500 TL
  • Emekli maaşınız 1500 TL ile 2500 TL arasında ise 625 TL
  • Emekli maaşınız 2500 TL ve üzerinde ise 750 TL emekli promosyonu alınabilecektir. 

Başvuru yapmak isteyenler, banka şubelerinden bu işlemleri yapabileceği gibi ayrıca bankanın internet bankacılığı, ATM ve müşteri hizmetleri üzerinden de emekli promosyon için başvuru yapabileceklerdir. 

Promosyon Ödemeler Nelerdir?

Promosyon ödemeleri, maaşlara yansıtılan ek ödeme olarak, SGK tarafından bankalara yapılan bir ödemedir. Bankalara belirlenen limitlere kadar bu ödeme yapılmaktadır. Bir bankadan eğer maaş alıyorsanız, bankaya 3 yıl maaşımı sizden alacağım derseniz, hemen promosyon alabileceksiniz. Emekli promosyonu aldığınız bankadan maaşınızı başka bir bankaya 3 yıl içinde taşırsanız, bankaya aldığınız promosyonu geri ödemeniz gerekmektedir. Maaş taşıması yaptığınız bankalardan emekli promosyonunu daha uygun alabileceksiniz. 

halkbank-yarin-sabahtan-itibaren-750-tl-odeme-yapacak-en-az-500-tl-verilecek

Emekli Olan Kişilere Kredi Kampanyasıda Yapılıyor

Emekli olan kişiler, emekli promosyonu haricinde Halkbank üzerinden düşük faizli kredilerde kullanabileceklerdir. Kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanacaklardır. Emekli maaşınızı bankadan aldığınızda, banka sizlere borç kapatma kredisi, ihtiyaç kredisi gibi bireysel kredilerde, şart aramadan onay verecektir. Banka şubelerine giderek başvuru yapabilir, internet bankacılığını kullanarak da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Bankanın mobil uygulaması üzerinden emekli promosyon sorgulaması gibi ayrıca bankanın ihtiyaç kredisi kampanyası durumu da belli olacaktır. Buradan sorgulamalarınızı istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Banka kredi kartı, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi ürünlerinde de düşük faizli emekli kampanyaları bulunmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@