Halkbank Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanya duyurusu paylaşıldı.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılacak olan yine kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte, işlemlerinizi internet bankacılığı uygulamaları üzerinden emekli kredisi olarak alabileceğiniz bir kampanya duyurusu yapıldı. Ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşların emekli maaşları kamu bankaları üzerinde olmaları durumunda, işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, bu bankadan, diledikleri zaman kredi ödemeleri alabilmektedirler. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi onayı alabileceğiniz ve onaylanan bu kredilere hesaplarınıza yaptırabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların belirli politikalar dahilinde ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. 

Emekli maaşı alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirmeniz ile birlikte kredi işlemlerinizi yapabilecek ve onaylanan bu kredileri Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden internet bankacılığı aracılığı ile birlikte de kullanabileceksiniz. Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanan bütün emeklere başvurular onaylandıktan sonra aynı gün içinde internet üzerinden ödeme yapılabildiği gibi banka şubeleri üzerinden de kimlikleriyle birlikte ödemeler yapılabilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirli şartlar dahilinde ödemeleri gerçekleştirerek, kredi işlemlerini yapmaktadır. 

KAMU BANKALARI ÖDEME BAŞLADI

Kamu bankaları üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesapları aracılığı ile birlikte alabileceğiniz tüm kredilerden faydalanacak olan vatandaşlara devlet bankaları hızlı bir şekilde emekli kredisi haricinde borç kapatma kredisi kampanyası da yapmaktadır. 

Maaşını özellikle kamu bankaları üzerinden alan kişiler, Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank aracılığı ile daha yüksek limitlerde kredi kullanacaklar. Emekli, çalışan ve memur maaşlarını alan kişiler, bankanın uygulamalarına girerek, internet şifresi ile birlikte başvuru yapabilir, onaylanan kredilerini hesaplarına atabilirler.

Bunu yapmak istiyorsanız, mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra, krediler menüsüne gelerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak olacaktır. Bu şekilde başvuru yapan kişiler, uygun faizlerle kredilerini hemen kullanacaklardır. Kamu bankaları üzerinden en fazla bireysel ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade yapılıyor.