Halkbank Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası 100.000 TL üzerinde uygun faiz ile konut kredisi veriyor

Halkbank Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası 100.000 TL üzerinde uygun faiz ile konut kredisi veriyor. Başvurular başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 25.07.2021 - 22:54 25.07.2021 - 22:54 Vural Pars

Son dakika kredi kampanyası olarak yapılan bu kampanya ile Ziraat Bankası, Halkbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden 100 bin TL üzerinde kredi kullanabilirsiniz. Halkbank, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası 100.000 TL ve üzerinde konut kredisi alımlarınızda sizlere uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapılacaktır. Bu üç banka üzerinden yapacağınız işlemlerde en fazla 120 ay vade ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Konut kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler şartlara uygun olmaları durumunda hemen bu kredileri kullanabileceklerdir. Konut kredisi kullanmak istiyorsanız kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan müşteriler kefil veya ipotek vererek konut kredilerine alabilir. Şimdi sizlere bu 3 bankanın yaptığı konut kredisi kampanyası hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Halkbank hesaplı Evim konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Konut kredisi kullanacak olan müşteriler kamu bankaları üzerinden işlem yapacaklarsa Halkbank 120 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. İlk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme ile işlem yapacağınız bu kredilerde faiz oranı 1.67 olarak sunulmaktadır. 1.67 faiz oranı ile işlem yapacaksanız Halkbank şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. 100.000 TL kredi kullanımı yaptığınız zaman aylık olarak 120 ay vade 1935 tl kredi ödemesi yapar toplamda da 233681 TL para ödemiş olursunuz. Halkbank kredi kullanacak olan müşterilerin düzenli bir geliri olması durumunda veya emekli olması durumunda onay alabileceklerini söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 1.65 faiz oranları ile 120 ay vadeli ve 180 ay vadeli konut kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası ekspertiz değerinin yüzde 90nına kadar kredi imkanı sunuyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin düzenli geliri olması durumunda ve emekli olması durumunda bu krediyi alabileceklerini söyleyebiliriz. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Ziraat Bankası ayrıca kendi bankasından maaş alan müşterilere daha uygun faiz ile kredi imkanı sunar. 100.000 TL kredi kullandığınız zaman 1919 TL aylık ödemesi olan bir konut kredisi kullanırsınız. Bu kredi 120 ay vade olarak hesaplanmıştır.

halkbank-ziraat-bankasi-ve-yapi-kredi-bankasi-100000-tl-uzerinde-uygun-faiz-ile-konut-kredisi-ve

Yapı Kredi Bankası konut kredisi başvurusu

Konut kredisi alacak olan kişiler 100 bin TL ve üzerinde işlem yapmak istiyorlarsa özel bankalardan olan Yapı Kredi Bankası üzerinden 1.56 faiz oranı ile birlikte kredi kullanabilir. 120 ay vadeye kadar verilen bu krediler de eğer 100.000 TL kredi kullanırsanız, 1848 TL aylık ödemeniz olacaktır. Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hemen kredi sonucunu verir ve ekspertiz değerine göre bu krediyi kullanırsınız. Size en yakın banka şubesine giderek güncel faiz oranlarını öğrenebilir ve kredi başvurusu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@