Halkbank Bayram öncesinde maddi sıkıntı çeken vatandaşları güzel haberi verdi. Bankadan faizsiz 6 ay geri ödemesi olmayan 200 bin TL'ye kadar kredi çekmek mümkün. Sıfır faiz imkanı ile yararlanılan bu fırsat Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara nefes aldıracak. Aynı zamanda Halkbank tarafından başvuru yapan vatandaşları uygun faiz oranlı Kredi imkanı da sağlanıyor. HalkBank TOBB Nefes Kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Halkbank'tan bayram öncesi faizsiz kredi atağı! 6 ay geri ödemesiz 200 bin TL faizsiz kredi anında hesaba geçiyor! Halkbank faizsiz kredi desteği ile vatandaşların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Özellikle 2021 yılında yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle kepenk kapatmak zorunda kalan esnaflar Halkbank'ın bayram öncesinde sağladığı bu kredi ile birlikte nefes alacak. Ayrıca 6 ay geri ödemesi olmayan kredi sıfır faiz oranı ile verildiği gibi uygun faiz fırsatları ile de sizlere sunuluyor. HalkBank TOBB Nefes Kredisi yıllık ,50 faiz oranı imkanını gerçek ve tüzel kişiler hemen değerlendirebilir. Aynı zamanda istediğiniz kadar taksit yapma şansına da sahip olabilirsiniz. 

halkbanktan-bayram-oncesi-faizsiz-kredi-atagi-6-ay-geri-odemesiz-200-bin-tl-faizsiz-kredi-aninda-2

SIFIR FAİZ 6 AY GERİ ÖDEME YOK

Halkbank peş peşe yaptığı açıklamalarla Kurban Bayramı öncesinde adeta vatandaşlara müjde üstüne Müjde vermeye devam ediyor. Kurban Bayramı öncesinde başlatılan yeni Kredi paketi ile birlikte Halkbank'tan 6 ay para ödemeden sıfır faiz imkanı ile yıllık yüzde 17,50 faiz oranı ile kredi çekmek mümkün. Özellikle koronavirüs salgını sırasında zor günler geçiren TOBB'a bağlı firmalar bu kredi fırsatları ile birlikte adeta nefes alacak. HalkBank TOBB Nefes Kredisi yıllık ,50 faiz Oranıyla verilecek ve tüm işletmeler şartları taşımaları durumunda bu fırsatlardan yararlanabilecek.

halkbanktan-bayram-oncesi-faizsiz-kredi-atagi-6-ay-geri-odemesiz-200-bin-tl-faizsiz-kredi-aninda-3

HEMEN BAŞVURU ŞANSINI KAÇIRMAYIN

Halkbank tarafından yapılan son dakika açıklaması ile birlikte TOBB ve KGF Halkbank arasında sözleşme imzalandı ve bu anlaşma doğrultusunda TOBB’a bağlı Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası ve Ticaret Borsalarına kayıtlı firmaların,  Uygun şartlarla kredi almasının önünün açıldığı belirtildi. Halkbank, TOBB Nefes Kredisi 2021 Kampanyasının 1 Haziran tarihinden itibaren başladığını ifade etti.

halkbanktan-bayram-oncesi-faizsiz-kredi-atagi-6-ay-geri-odemesiz-200-bin-tl-faizsiz-kredi-aninda-4

BÜTÜN HALKBANK ŞUBELERİNDEN BAŞVURU YAPILABİLİR

Halkbank tarafından sağlanan nefes kredisi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar hala devam eden başvuru süresince Türkiye genelinde bulunan bütün Halkbank şubelerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Halk Bank’ın sunduğu 6 ay geri ödemesi sıfır faiz oranlı nefes kredisi imkanından TOBB'a bağlı Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası ve Ticaret Borsalarına kayıtlı firmalar yararlanabilir.