Türkiye’ nin en büyük kamu bankalarından olan Halkbank’ tan dev kampanya hazırlandı. Bütün nakit ihtiyaçları için başvuran kişilere 100.000 TL’ ye kadar bireysel kredi verileceği açıklandı. İşte detaylar…

Türkiye’ nin en büyük kamu bankalarından olan Halkbank’ tan dev kampanya hazırlandı. Bütün nakit ihtiyaçları için başvuran kişilere 100.000 TL’ ye kadar bireysel kredi verileceği açıklandı. İşte detaylar…


Halkbank yine harika bir kampanya ile geldi. Her seferinde birbirinden güzel kampanyalarla kendi müşterilerini sevindiren bankalar arasında yerini koruyor. Bu bağlamda hazırladığı kampanya kapsamında başvuru yapan herkese 100.000 TL değerinde bireysel kredi verileceği açıklandı. İnsanlar kredinin detaylarını araştırmaya başladı.

Ekran Resmi 2022-12-28 23.47.11


Halkbank’tan Dev Kredi!


Bankalar hem kendi müşterileri için hem de müşteri çekmek için birçok alanda kampanyalar yapmaya devam ediyor. Kendi müşterisini rakip bankalara kaptırmamak için kampanyalar farklılık gösteriyor. Bu bağlamda kredilerde de ciddi kampanyalar yapılıyor. Dolayısı ile ihtiyaçları kapsamında kredilerden yararlanan insanlar kampanyaları yakından takip ediyor.


Son zamanlarda artan enflasyon oranlarından dolayı birçok insan ihtiyaçlarını karşılamak için kredilere başvuruyor. Bu bağlamda küresel piyasalarda yaşanan yüksek enflasyon ile mücadele ülkemizde de kendini hissettiriyor. Aslında burada yaşanan ekonomik krizden minimum zararla ayrılmak oldukça önemli. Burada iş ülkelerin ulusal Merkez Bankalarına düşüyor. Uygulanan ekonomi politikaları ile krizin zararlarını en aza indirmek oldukça önemlidir. 


2019 yılında dünya genelinde etkili olan ve birçok insanın ölmesine sebep olan korona virüsün ardından dünya genelinde birçok ekonomik problemler çıktı. Çünkü salgından kaynaklı ülkelerde günlerce kapanmalar yaşandı bu da tedarik zincirinde kopmalara neden oldu. Aslında doğrudan olmasa da dolaylı bir şekilde pandeminin temelinde iklim değişikliğini olduğunu ifade eden birçok uzman da bulunuyor. 

Ekran Resmi 2022-12-28 23.47.47


Herkese 100.000 TL’ye Kadar Kredi!


Halkbank’tan müşterilerine özel kredi müjdesi büyük ilgi gördü. Bu bağlamda maaşını Halkbank’ tan alan kişiler bütün nakit ihtiyaçları için cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile 100. 000 TL’ ye kadar sunduğu bireysel kredi kampanyası duyuruldu. Bu bağlamda müşteriler tutar ve ödeme koşullarını merak ediyor. 


Halkbank’ ın hazırladığı kampanya kapsamında müşteriler 25. 000 TL’ ye kadar miktarlarda faiz oranı %1,55 oran ile 25.001 TL ve üzeri miktarlar için faiz oranı %1,69’ la başlayan faiz oranları ile kullanabiliyor. Müşteriler kredi ödemelerini beş şekilde yapabilecekler. Bu ödemeler kapsamda aylık eşit taksitli, serbest ödemeli, artan taksitli, azalan taksitli ve üç ayda bir eşit taksitli olacak şekilde belirtilmişti. 


Bankanın sitesinde yer alan kampanyanın detaylarına baktığımız zaman yasal mevzuat gereği; kredi miktarı 50. 000 TL’ ye kadar vade 36 ay, 50.001 TL- 100.000 TL arası vade 24 ay, 100.000,1 TL üstü vade 12 ay olarak sınırlandırıldığını görüyoruz. Yine kredi üst limitinin 100.000 TL olduğu belirtildi. Ayrıca yıllık toplam maliyet oranı, faiz tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplandığı da ifade edilmiş. 


Halkbank’ ın kampanyalar sayfasında yer alan bireysel kredi duyurusunda ayrıca tahsis ücretine yüzde on banka sigorta muamele vergisinin de dahil edildiği belirtilmiştir. Peki bu krediden nasıl yararlanılabilir diye sorduğumuzda; maaşını Halkbank’ tan alan kişiler Bordro24 İhtiyaç Kredisi’nden faydalanabilmektedir. Başvuru üç şekilde yapılabilir. Bunlar Halkbank mobil şube, Halkbank internet şubesi ve en yakın Halkbank şubesine giderek yapılabilir. 

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var


Halkbank kendi müşterisi için hazırlamış olduğu bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler gerekli başvuruyu yaptıktan sonra bireysek krediyi alabilecek. Müşterileri için hazırladığı kampanya ile adından bahsettiren Halkbank, diğer kampanyaları ile de vatandaşları memnun etmeye devam ediyor. Dolayısı ile bankanın sitesinde yer alan kampanyalar kısmının iyi araştırılması gerekiyor.