Halkbank’tan Emeklilere Kampanya! Yüksek Promosyon ve Düşük Faizli Nakit Avans

Halkbank sadece emeklilerin yararlanabileceği yeni bir kampanya başlattı. Söz konusu kampanya sonrasında Halkbank önünde oldukça uzun sıralar oluştu.

Ekonomi 27.09.2021 - 09:01 27.09.2021 - 09:01 Vural Pars

Sadece emeklilere verilecek olan nakit Halkbank önünde saatler geçmesine neden oldu. Uygun faiz oranları ile avans verecek olan banka, promosyon teklifleri ile de emeklilerin alacağı ücretleri arttırmakta. Halkbank, emeklilerin nakit avans sorunlarında yanında olabilmek adına özel paketler sunmakta. Ekonomik istikrar kalkınma paketi olarak geçen yeni, özel ve avantajlı paket ile emeklilere pek çok ayrıcalık tanınmakta.

Maaşlarını Halkbank üzerinden alan emekliler pek çok avantaj ile karşılaşmakta. Bunlardan en önemlisi özel faiz oranları ile birlikte verilen nakit avans imkanı. 5 Bin TL ‘den başlayan ve şartlara göre artış gösterebilen özel faiz oranları emekli ihtiyaç kredisi ile emekliler zor zamanlarında nakit para alabilmekte.

65 Yaş ve üzerinde olan emeklilerin sokağa çıkma kısıtlamalarında paralarını kolay bir şekilde evlerine teslim edilmesini sağlayan özel bir sistem de bulunmakta. Bankacılık şubesine gitmeden ücretlerini alabilen emekliler bu durumdan oldukça memnun.

Halkbank’tan Emeklilere Özel Emekli Promosyonu İmkanı

Emeklilerin ihtiyaçlarına göre özel şekilde oluşturulmuş olan promosyon ücretleri emeklilerin zor zamanlarında bir nebze de olsun rahatlamasına neden olmakta. Halkbank sadece promosyon ödemeleri ile değil, sunduğu kolay ödemeler ile emeklilere özel kredi imkanları ile de öne çıkmakta.

36 Ay’a kadar çıkabilen taksit imkanları ile emeklilerin düşük faiz oranlarında kredi imkanı sağlayan Halkbank, 1,60 Oranlarında faiz oranı sunmakta. 100 Bin TL’ye kadar çıkabilen emekli ihtiyaç kredisi kolay ödenme seçenekleri ile 36 Ay’a kadar ertelenebilir durumda.

halkbanktan-emeklilere-kampanya-yuksek-promosyon-ve-dusuk-faizli-nakit-avans1

Emekliler Halkbank’tan Nasıl Promosyon Ücreti Alabilir?

Halkbank’tan Promosyon ödemesi nasıl alınır? Şartlar nelerdir? Son zamanlarda Halkbank tarafından sunulan şartlar oldukça hafif. Bu nedenle neredeyse her emekli promosyon kampanyasından yararlanabilir durumda.

Emekli promosyonu almak isteyen emeklilerin emekli maaşlarını Halkbank üzerinden alması gerekmekte. Hali hazırda Halkbank üzerinden maaş almayan emekliler şubelerden yapacakları başvurular ile birlikte maaşlarını Halkbank’a taşıyabilmekte. Taşıma işleminden sonra 3 yıl boyunca maaşlarını Halkbank üzerinden alacaklarına dair söz vermeleri gerekmekte.

Söz konusu taahhüt sonrasında başvuru işlemleri yapılmakta, emeklilerin hesaplarının uygunluk durumuna ve geçmiş banka kayıtlarına göre geri ödemesiz emekli promosyonu verilebilmekte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@