Emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunan Halkbank düşük faiz desteği ile Emeklilere özel mini destek kredisi paketi ile emeklilerin yüzünü güldürdü. İşte yeni emekli destek kredisi paketinin detayları!

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunan Halkbank düşük faiz desteği ile Emeklilere özel mini destek kredisi paketi ile emeklilerin yüzünü güldürdü. İşte yeni emekli destek kredisi paketinin detayları!

Ay sonunu getirmekte zorluk çeken emeklilere özel  olarak başlatılan ihtiyaç kredisi destekleri her geçen gün artış yaşarken bu fırsatlardan birini de Halkbank sundu. Halk Bankası destek kredisi paketinde emeklilere en uygun faiz oranı ile nakit para desteği verileceği açıklarken kredi limiti ise 5 bin Türk lirası olarak belirlendi. Halkbank'tan günde 6.46 TL taksitle emeklilere 5000 Türk lirası anında ihtiyaç kredisi hesabınızda.

Halk Bankası emeklilere özel olarak tasarlanmış mini destek kredisi paketinde 5 bin TL'ye  kadar olan nakit para istekleri için %1,55 faiz oranı ile borçlanma imkanı sunacağını açıkladı. Emeklinin kötü günde yanında  olmaya devam eden ve yeni destek paketi duyurusu ile merakları üzerine toplayan Halkbank acil nakit para ihtiyacı olan emeklilere de fırsat sunmuş oldu.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Paketi Nedir?

Nakit paraya ihtiyacı olan emeklilere yönelik olarak Halkbank tarafından tasarlanmış finansal destek paketine Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi adı verilmektedir.  Halkbanktan emeklilere özel olarak konusu geçen  kredi paketinden Halkbank emekli maaş müşterisi olan kişiler yararlanabilmektedir. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler isterlerse hem Halkbank şubeleri isterlerse hem de Halkbank internet şubesi ve isterlerse mobil şube uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Halkbank mobil şifresi olan kişiler internet üzerinden başvuru yaparak şubeye gitmeden kredi çekme imkanından faydalanabilmektedir.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama Tablosu! 36 Ay Vadeli 5 Bin TL Kredi Aylık Taksit Tutarı Kaç TL?

Bankadan nakit para çekmek ve kredi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak Halk Bankası % 1,55 faiz oranı ile adını en uygun kredi veren bankalar arasına yazdırmayı başardı. Halkbank ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit ödemesi ile kolay bir şekilde yapılabilir hale geliyor. Halkbank 'tan kredi kullanmak isteyen kişiler 36 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda 194,20 Türk lirası olarak gerçekleşecek. Halkbank'tan günde 6.46 TL taksitle emeklilere 5000 Türk lirası anında ihtiyaç kredisi hesabınızda.

Kredinin toplam geri ödemesi ise 6 bin 991,20 Türk lirası olarak hesaplanırken bu da 36 ay vadeli 5 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi çeken kişilerin ödeyecekleri toplam faiz yükü bin 991,20 Türk lirası olarak gerçekleşmiş olacak. Kredi başvuruları ise Halkbank şubeleri ve mobil şube ile internet sitesi üzerinden de kabul edilecek. İnternet üzerinden sadece bir kaç tık ile yapılan başvurular ise aynı gün içerisinde başvurunun onaylanması durumunda sonuçlandırılacak. Halkbank ödemeler hesaplara yine otomatik olarak aynı gün içerisinde yatırılacak.