Halkbank'tan Kurban Bayramı sonrası 50.000 TL kredi kampanyası! Koşulsuz, şartsız, düşük faizli, anında onaylı kredi

Halkbank'tan Kurban Bayramı sonrası 50.000 TL kredi kampanyası! Koşulsuz, şartsız, düşük faizli, anında onaylı kredi! İşte başvuru şartları!

Genel 25.07.2021 - 11:28 25.07.2021 - 11:28 Volkan Arık

Pandemi süreci ve Kurban Bayramı derken ekonomik anlamda güçlük çeken vatandaşların Müjdeli haberi Halkbank verdi. Yeni Kredi paketi ne duyuran Halkbank 50 bin TL'ye kadar düşük faizli kredi imkanı sağlayacağını bildirdi. Vatandaşlar Halk Bank'ın Kredi kampanyasından yararlanmaları durumunda ayda sadece 350 TL ödeyecek. Halkbank acil nakit ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

Halkbank'tan Kurban Bayramı sonrası 50.000 TL kredi kampanyası! Koşulsuz, şartsız, düşük faizli, anında onaylı kredi! Hem pandemi hem de arkada kalan Kurban Bayramı nedeniyle ekonomik anlamda güçlük çeken vatandaşlar için bankaların kredi kampanyaları peş peşe gelmeye devam ediyor. Kurban Bayramı sonrası için yeni kredi kampanyasına duyuran bankalardan biri de Halkbank oldu. Halk Bankası yaptığı açıklamada acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Özellikle son zamanlarda kredi faiz oranlarının artması nedeniyle vatandaşlar kredilerden de uzak kalmaya çalışırken Halk Bankası'nın düşük faizli kredi kampanyası vatandaşları ilaç gibi gelecek. Halkbank düşük faizli kredi kampanyası başvuru şartları ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

halkbanktan-kurban-bayrami-sonrasi-50000-tl-kredi-kampanyasi-kosulsuz-sartsiz-dusuk-faizli-1

AYDA 350 TL TAKSİTLE KREDİ İMKANI

Halkbank tarafından ayda 350 TL taksitle verilecek kredi imkanı kampanyası için duyuru yapıldı. Henüz net bir faiz oranı paylaşmayan Halk Bankası kredinin düşük faizli olacağını da duyurdu. Kredinin tüm detaylarının bayramdan sonraki ilk iş gününde açıklanması bekleniyor. Ayrıca vatandaşların aylık taksitlerini rahat ödeyebilmesi amacıyla bankanın 5 yıla kadar vade seçeneği sunacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

halkbanktan-kurban-bayrami-sonrasi-50000-tl-kredi-kampanyasi-kosulsuz-sartsiz-dusuk-faizli-2

HALKBANK 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Diğer yandan Halkbank duyuru üstüne duyuru yayınlamaya devam ederek başka kredi kampanyalarının olduğunu da vatandaşları hatırlatıyor. Şu anda Halk Bankası tarafından hala devam eden 10.000 TL kredi kampanyası bulunuyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına sadece bankadan maaş alan emekliler için duyurmuştu. Üç ay ertelemeli olarak verilen bu kredi maaşını bankaya yeni taşıyacak olan emekliler için de verilecek. 12 ay vade seçeneği ile verilecek 10.000 TL'lik kredi kampanyasının faiz oranı ise yüzde 2.05 olarak belirlendi.

halkbanktan-kurban-bayrami-sonrasi-50000-tl-kredi-kampanyasi-kosulsuz-sartsiz-dusuk-faizli-4

TEK ŞART EMEKLİ OLMAK

Halkbank halihazırda emekliler için başlattığı bu kampanyada sadece emekli olma şartı ve maaşı Halkbank üzerinden alma şartı arıyor. 10.000 TL acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için başka bir şart gerekmiyor. Ayrıca gene emeklilerde bu Kredi imkanından anında faydalanabiliyor. 12 ay vadeli olarak verilecek olan 10.000 TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı ise 973 TL olacak. 12 ay sonunda bankaya ödeyeceğiniz toplam tutar ise 11 bin 770 TL olarak belirlendi. Halkbank emekli acil ihtiyaç kredisi dosya masrafı ise 100 TL.

halkbanktan-kurban-bayrami-sonrasi-50000-tl-kredi-kampanyasi-kosulsuz-sartsiz-dusuk-faizli-3

HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank emekli kredi kampanyası için başvuru şartları yukarıda da belirttiğimiz gibi oldukça kolay. Eğer Halkbank'tan maaş alan bir emekli iseniz ya da maaşınızı Halkbank üzerinden almayı düşünüyorsanız hemen maaşınızı taşıyarak 10.000 TL acil nakit kredisi kullanabilirsiniz. Kredi onayı alabilmek için mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacak. Ayrıca bankaya maaşınızı taşımanın durumunda verilecek olan emekli promosyonundan faydalanma imkanınız da bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@