Halkbanktan Müjdeli Haber: Acil Nakit İhtiyacına Özel Emeklililere 300.000 TL’ye Kadar Kredi Verileceği Duyuruldu

Halkbanktan Müjdeli Haber: Acil Nakit İhtiyacına Özel Emeklililere 300.000 TL’ye Kadar Kredi Verileceği Duyuruldu. Son dakika kampanya başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 03.10.2021 - 19:07 03.10.2021 - 19:07 Vural Pars

Halkbank emeklilere özel kredi kampanyası düzenleyerek onlara 300.000 TL’ye kadar kredi vereceğini açıkladı. Yapılan düzenleme ihtiyaç kredisi altında yer almakta olup kredi vadesi 36 ay olarak belirlenebilir. Ayrıca ilk üç ay erteleme imkanı bulunan kredi kampanyasında şartları sağlayan emekliler yüksek tutarlardan kredi kullanabilecektir. Kredi tutarı belirlenirken kişinin maaş miktarı dikkate alınacaktır. Eğer aylık maaş tutarı düşükse bu durumda 300.000 TL kredi alma olanağı olmayacaktır. Kredi ile ilgili diğer detaylar ve başvuru şartları Halkbank resmi internet sitesinden ilan edilmiştir.

Halkbank’tan Emeklilere Özel 300.000 TL Kredi Koşulları Nelerdir?

Halkbank emeklilere özel kredi kampanyasından yararlanmak için emekli maaşının Halkbank’tan alınıyor olması gerekir. Maaşı Halkbank’ta olmayan kişiler hemen maaşlarını bankaya taşıyarak kredi imkanından yararlanabilir. Bunun yanı sıra banka tarafından istenen diğer koşulları da sağlayan kişilere hemen kredi onayı verilecektir. Böylece vatandaşlar kredi notuna ve kredi siciline bakılmadan kredi alabilecektir. İsteyen kullanıcılar standart ihtiyaç kredisinde olduğu gibi bunda da kredi kartı ve benzeri borçlarının kapatılmasını isteyebilecektir. Kredinin yüksek limitli olması sayesinde tek bir yere ödeme kolaylığı da elde edilebilir. Kredi vade tutarı ve erteleme imkanından yararlanılıp yararlanılmayacağı başvuru sırasında belirtilmelidir. Kredi hesaplaması bu talebe uygun olarak yapılacaktır.

Halkbank’tan Emeklilere Özel 300.000 TL Kredi Başvuruları

Halkbank emeklilere özel kredi başvuruları doğrudan banka şubesinden, bankanın resmi internet sitesinden ya da mobil bankacılık sistemi kullanılarak yapılabilir. Ancak internet sitesinden ya da benzer kanallar kullanılarak yapılan başvurularda düşük limitli krediye onay verilme ihtimali yüksektir.

halkbanktan-mujdeli-haber-acil-nakit-ihtiyacina-ozel-emeklililere-300000-tlye-kadar-kredi-verile1

Bu nedenle kredi başvurusu yapacak olan kişilere en yakın Halkbank şubesine giderek başvuru yapmaları önerilir. Yapılan başvurulara göre kredi faiz oranı 1,55 civarında belirlenmekte olup banka bu oranlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Başvuru yapılabilecek olan şube bilgilerine bankanın internet sitesi üzerinden ulaşılabilir. Kredi başvurusunda bulunacak olan kişinin kredi notunun yüksek olması ve banka ile ödeme ilişkileri geçmişinin eksiksiz olması kredi başvurularında bankada olumlu bir izlenim oluşmasını sağlayacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@