Halkbank’tan Öğrenci ve Velileri Müjde! Okul İhtiyaçlarını Halkbank Karşılıyor

Halkbank’tan Öğrenci ve Velileri Müjde! Okul İhtiyaçlarını Halkbank Karşılıyor. Son dakika kampanyası duyuruldu. İşte detaylar...

Ekonomi 04.09.2021 - 21:46 04.09.2021 - 21:48 Vural Pars

Okullar nihayet açılıyor. Öğrenciler sevinçli, fakat eğitim masrafları aileleri düşündürüyor. Her evin okul masrafları için destek Halkbank’tan geldi. Yaz mevsimini geride bıraktığımız şu günlerde okulların açılmasına ramak kaldı. Uzun zaman boyunca sekteye uğrayan eğitim öğretim faaliyetler nihayet başlıyor. Fakat ihtiyaç sahibi ailelerin eğitim masraflarını karşılamada kaygıları devam ediyor. Pandemi döneminde gelir kaybına uğrayan ailelerin gelir gider dengesinde oluşan olumsuzlar nedeni ile banka kapılarını aşındırmaya başladı. Bu konuda en büyük desteği Halkbank sağlıyor.

Eğitime Büyük Destek Halbank’tan Geldi!

İnsanlar uzun zaman süren pandemi süreci ile hayat şartları altında zorluklar yaşadı. Bu zorluklar bununla kalmayıp eğitim öğretim faaliyetlerini de sekteye uğrattı. Bozulan gelir gider dengesi nakit ihtiyacını ortaya çıkardı. Okulların yüz yüze açılması kararı velileri düşündürüyor. Okul masraflarını karşılayamayacak durumda olan aileler bu ihtiyaçları daha az maliyet ile kapatmak istiyor. Bu durum çocukların alışmış olduğu düzenden geri adım atmamaları aileleri bankalara yöneltti. Çocuklarının daha iyi bir eğitim şartlarında eğitim görmelerini sağlamak adına kredilere sarıldı. Dolayısı ile aileler en düşük faizli kredi araştırmasını ön plana çıkardı. İhtiyaç sahibi ailelere bu konuda müjde geldi. 100 bin TL ye kadar uygun faizli ve uzun vadeli kredi imkânı sunuyor.

Halkbank Eğitim Kredisinden Faydalanma

Halkbank maddi yönden aileleri desteklemek adına son derece uygun avantajlı eğitim kredisi sunuyor. İlkokuldan lise son sınıfa kadar eğitim alan tüm öğrencilerin masraflarını karşılamaları için kredi imkânı sunuyor. Spor okulları, kurslar, eğitim kültür hizmetleri ve lisans, ön lisans, yüksek lisans, doktora öğrencilerini de bu kapsama dâhil etmiştir.

Halkbank’tan Öğrenci ve Velileri Müjde! Okul İhtiyaçlarını Halkbank Karşılıyor.

Halkbank Eğitim Kredisi Kullanımı

Maddi yönden destek sağlamak için Halkbank’ın sunduğu eğitim kredisine başvuru yapmak yeterlidir. Başvuru için en yakın Halkbank şubelerine gitmek gerekiyor. Bu krediden faydalanabilmek için eğitim kurumundan verilen fatura veya eğitim ile ilgili yapılan harcamaları gösteren belgelerin başvuruda sunulması şarttır. Bunun sonuncunda müşteri beyan formu doldurulur. Kredinin onaylanmasından sonra eğitim harcamaları ile ilgili tüm giderlerinizi bu krediden sağlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@