Halkbank'tan Vatandaşa Özel Ramazan Kampanyası! Son Tarih 12 Mayıs 2021

Kamu Bankaları arasında yer alan Halkbank'tan vatandaşa Ramazan Müjdesi geldi! Ramazan Ayı içerisinde geçerli olacak yeni kampanya ile Halkbank'tan büyük müjde duyuruldu. Kampanyadan yararlanmak için son tarihte 12 Mayıs 2021 olarak açıklandı. Peki Halkba

Ekonomi 22.04.2021 - 21:06 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Halkbank Ramazan ayı özel kampanyasını resmi internet adresinden müşterilerine duyurdu. Kamu Bankası 12 Mayıs'a kadar yurt içinde market sektöründe peşin olarak gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri ikinci harcamalara 20 TL toplamda 60 TL ParafPara verileceğini duyurdu. 

Bu yıl Ramazan ayı öncesinde bankalar peş peşe kampanyalarını duyurmaya başladılar. Halkbank resmi internet adresi üzerinden market alışverişlerinde geçerli olacak ParafPara hediye kampanyasını müşterileri için açıkladı. Kampanyanın 12 Nisan ve 12 Mayıs 2021 tarihleri içerisinde geçerli olacağı da bildirilen ayrıntılar arasında. 

Halkbank'tan Ramazan Ayı Özel Kampanyası!

Kampanyaya katılım sağlamak için harcama gerçekleştirmeden önce RAMAZAN yazarak 3404'e Kısa mesaj gönderilmesi veya Paraf Mobil Uygulamasından Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekiyor. Bi kart ile kampanyaya katılım sağlandığında müşterinin bütün kartları kampanyaya dahil olmaktadır. Bir müşterinin asıl ve ek kartları ile beraber kampanyadan elde edebileceği en fazla ParafPara tutarı ise 60 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya fiziki ve sanal POS'lar üzerinden gerçekleştirilen harcamalar da dahildir. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile gerçekleştirilirse Parafpara ödülü o karta yansıtılır. Aynı gün içerisinde iş yerinden gerçekleştirilen harcamaların ilki kampanyaya dahil olmaktadır. Elde edilen ParafPara'lar, işyeri tarafından POS üzerinden gerçekleştirilecek gün sonu işlemleri aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine iletilmesinden bir sonraki gün istem tarafından yükleniyor.

Kampanyaya SMS ile katılım sağlamak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralarla 3404'e Kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor. Bu operatörler haricinde SMS ile katılım sağlanmıyor. Katılım SMS'i, banka sisteminde kartın bağlı bulunduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarası üzerinden gönderilmelidir. Bu SMS için bir ücret talep edilmemektedir.

Paraf, Parafly, Parafree, Sanal Kartlar ve Ek kartlar da kampanyaya dahil edilmektedir. Kampanyaya market sektöründe faaliyet göstermekte olan fiziki ve sanal işyerleri dahil olmaktadır. Paraf ile 12 Nisan 12 Mayıs 2021 tarihleri içerisinde yurt içinde market sektöründe peşin olarak gerçekleştirilecek 125 TL ve üzerinde bulunan her ikinci harcamaya 20 TL, topalmda ise 60 TL ParafPara verilecek. 

Halkbank Duyurdu! Bugünden İtibaren Değişti

Halkbank koronavirüs salgını sebebiyle verdiği yeni kararını açıkladı. Kamu bankası müşterileri için gerçekleştirdiği duyuruda çalışma saatlerinin de değiştiğini belirtti. Koronavirüsp andemisinde ülkemizde her gün binlerce kişi hastalığa tutuluyor. Bu sebeple bankalar çalışma düzenlemelerinde değişiklik yapıyor. Son olarak Halkbank çalışma saatlerinin değiştiğini ifade etti. Banka müşterilerine ilettiği mesaj ile gerçekleştirdiği açıklama içerisinde, şube çalışma saatlerinin 09:30 - 12:30 ve 13:30 - 16:30 olacak biçimde değiştirildiğini dile getirdi.

Halkbank Mesai Saatleri

Halkbank'tan müşterilerine gönderilen SMS'te "Değerli müşterimiz, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına 21 Nisan 2021 Çarşamba günü itibarıyla şube çalışma saatlerimiz 09:30 - 12:30 ve 13:30 - 16:30 olacak şekilde değiştirildi. Bankacılık işlemlerinizi dijital kanallarımızdan 7/24 yapabilirsiniz." denilerek mesai saatlerinin değiştirildiği duyuruldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@