Emekliye bu sabah müjdeli haber geldi. Halkın bankası emeklinin yüzünü güldürecek bomba gibi gelişmeyi duyurdu. Milyonlarca emekli Ramazan ayı öncesinde neşelenecek. Halkın bankası Halkbank, herkese geri ödemesiz karşılıksız para dağıtacak. Tam 750 TL nakit para başvuru yapan herkesin hesabına yatacak. Tüm dertler bu ödeme ile son bulacak.

Ekonomik kriz her geçen gün derinleşmeye devam ederken, bu bağlamda en çok zorlanan ise emekliler oluyor. Emekli vatandaşlar ellerine kalan küçücük maaşlar ne yapacaklarını bilemiyor. Bu nedenle de kendilerine bir çıkış kapısı arıyor. Koronavirüs salgını daha bitmeden ardından gelen savaş haberi ile beraber kriz iyice büyüdü. Dolar ve altın aldı başını gitti, emekliler ise rahat bir nefes alamaz hale geldi. Emeklinin ihtiyaçlarını gidermek için ise Halkın bankası Halkbank kolları sıvadı. Halbank, emekliye karşılıksız ve geri ödemesiz nakit verecek. Bu haberi duyan emekliler banka önünde adeta kuyruk oluşturdu. Halkbank emekliye 750 TL nakit para kampanyası ve detaylar haberimizde…

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Halkın bankasından emekliye dev müjde! Ramazan ayı öncesi tüm dertler son bulacak, emeklinin cebi parayla dolacak!

Halkbank, emekliye nakit kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olan emekliye başvuru yapmaları halinde 750 TL nakit para verecek. Ayrıca emeklilere türlü avantajlı krediler de sağlayan banka, emeklinin tüm ihtiyaçlarına çözüm olacak. 13,5 milyon emekli için bu kampanya kaçmaz. Başvuru yapan tüm emekliler hemen ödemeden faydalanabilecek. Sadece dakikalar içinde ödeme hesaplara geçecek.

halkin-bankasindan-emekliye-dev-mujde-ramazan-ayi-oncesi-tum-dertler-son-bulacak-emeklinin-cebi-1

Karşılıksız ve geri ödemesiz

Acil nakit paraya ihtiyacı olan emekliler için Halkbank, yepyeni bir kampanya daha yaptı. Ramazan ayı öncesinde bu kampanya emekliye adeta ilaç gibi gelecek. Özellikle nakit para sorunu yaşayan emekliler başvuru yapmaları halinde maaşlarına göre ödemeden faydalanabilecek. Halkbank’ın maaşa göre banka promosyonu ödemesi kapsamında yapacağı ödemeler için tek şart başvuru. Artık emekli vatandaşlar en az 2500 TL taban maaş aldıkları için başvuru yapan tüm emeklilere 2500 TL nakit para sağlanacak. Bankanın aradığı şartları da sizler için araştırdık.

halkin-bankasindan-emekliye-dev-mujde-ramazan-ayi-oncesi-tum-dertler-son-bulacak-emeklinin-cebi-2

3 yıl taahhüt vermek yetiyor

Halkbank, emekli vatandaşlara kolaylık sağlamak için harekete geçti. Banka, maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma sözü veren tüm emeklilere nakit destek sağlayacak. Emekliler, banka promosyon ödemesinden yararlanmak için başka bir şartı yerine getirmek zorunda kalmayacak. Yani 750 TL nakit ödeme için tek bir şart var o da başvuru. Tek sefere mahsus olarak yapılacak ödemelerden tüm emekliler yararlanabilecek. Rahat bir nefes almak isteyen emekliler bu kampanyayı kaçırmasın. Hemen başvuru yapın ve Ramazan ayı öncesinde siz de Halkbank’ın sağladığı avantajlı ödeme fırsatından yararlanın.