Haluk Levent'in Star TV ekranlarında başlayan yardım programı Haluk Levent ile yeniden yayından kaldırıldı. İhtiyaç sahibi aileler ve çocuklar için yapılan yardım programının yayından kaldırılması sonrasında birçok izleyici tepki gösterdi. Çünkü programı reyting nedeniyle yayından kaldırıldığı açıklandı.

Ahbap Derneği kurucusu ünlü şarkıcı Haluk Levent geçtiğimiz haftalarda ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımcı olabilmek adına Star TV ekranlarında yeni bir programa başlamıştı. Haluk Levent'le yeniden adlı programda birçok vatandaşın ihtiyaçları karşılanmış özellikle sevmeye hastası çocuklara bağış toplanacağı duyurulmuştu. Ancak Haluk Levent'in yardım hayalleri yarım kaldı. Haluk Levent’le yeniden isimli programın reyting beklentilerini karşılayamadı için yayından kaldırıldığı açıklandı. Sosyal medya kullanıcıları ise böyle bir programın reyting nedeniyle yayından kaldırılmasını doğru bulmadıklarını ifade etti.

Yardım kampanyaları ile sık sık gündeme gelen ve özellikle SMA hastası çocukların yanında olduğunu her fırsatta duyuran Haluk Levent geçtiğimiz haftalarda Star TV ekranlarında yeni bir programa başlamıştı. Haluk Levent’le Yeniden isimli programı bugüne kadar birçok ailenin hayatına dokunmuş ve yardım toplanmıştı. Ancak ünlü sanatçının yardım programı düşük reytingleri nedeniyle yayından kaldırıldı.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA EKRANA GELMEMİŞTİ

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Haluk Levent’le yeniden isimli program geçtiğimiz hafta ekrana gelmemişti. Programın yayınlanmaması sonrası herkes kanaldan bir açıklama Beklerken Star TV'den beklenen açıklama ise Bugün yapıldı. Star TV'ye yaptığı açıklamada programı reyting beklentilerini karşılamadığını bu nedenle de ekranda olmayacağını duyurdu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Haluk Levent'in programının yayından kaldırılmasına tepkiler ise sosyal medyadan geldi. Özellikle Star TV'nin reyting açıklamasına tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları bir yardım programının reyting beklentisi nedeniyle yayından kaldırılmasının doğru olmadığını söyledi.