Hamza Yardımcıoğlu Kimdir? Nereli? Ne Mezunu? Kaç Yaşında? Küresel Isınma HAARP Projesi Mi?

Hamza Yardımcıoğlu kimdir? Hamza Yardımcıoğlu kitapları? Hamza Yardımcıoğlu hangi okuldan mezun? Hamza Yardımcıoğlu ne uzmanı? İklim değişikliği HAARP projesi mi?

Gündem 04.08.2021 - 10:32 04.08.2021 - 10:52 Ece Sahan

Türkiye yanıyor! Müdahale edilmiyor tartışamları sürerken gündeme bir video düştü. 2020 yılında TV100'de yayınlanan Okan Bayülgen'in programına katılan Hamza Yardımcıoğlu'nun söyledikleri gündem ololdu.

Hamza Yardımcıoğlu katıldığı Okan Bayülgen'in programında dünyanın 2021 yılından sonra pandemiden çok daha tehlikeli bir biçimde küresel ısınma iklim değişikliği kıtlık ve kuraklık ile karşı karşıya geleceği ve dünyanın şekilleneceğini anlatmıştı.

Hamza Yardımcıoğlu Okan Bayülgen'in "Pandemi bittikten sonra gündem bu mu olacak" sorusuna "Pandemi hiçbir şey. 2021 yılında küresel ısınmayı konuşacağız, 2022'nin Haziran'ın da bunu kaotik şekilde konuşacağız.  İklim değişikliği çok dünyayı şekillendirecek. Kıtlık, buğday üretimindeki kıtlık, kuraklık küresel ısınma akıllı devletler smart government modelini getirecek artık. Yani siyasi hükümetler değil o devir bitiyor ticari hükümetler devri başlıyor.

2022'ye kadar toplumun psikolojik alt yapısı hazırlandıktan sonra dünyada büyük bir kıtlık, buğday üretiminin 6'da 1'nin ortadan kalkması, bunu nasıl manipüle mi edilir yoksa öyle bir şey değilde kuraklık döngüleri üzerinden elde edilen tarihler üzerinden mi verecekler bilmiyorum.

İklim manipülasyonu bugünki teknoloji ile mümkün mü sorgularken Alaska'daki HAARP projesi yöneticileri ile görüştüm. Çok ilginç bir proje burada gözlem izlenmiyor atmosfere müdahale ediliyor. Depremleri ne kadar manipüle diyorlar bilemiyoruz sorsanız tabi ki biz yapıyoruz demiyeceklerdir. Havalardaki bu değişimler, kıtlıklar 2021 ve 2022'De iklim değişiklikleri manipüle mi ediliyor göreceğiz." demişti.

Peki Hamza Yardımcıoğlu Kimdir?

1977 yılında İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniversitesinde İktisat eğitimi almıştır. Hamza Yardımcıoğlu dinler tarihi, astronomi gibi konularında makale ve kitaplar yazmıştır.

Türkçe, İngilizce ve Arapça bilmektedir. Hamza Yardımcıoğlu, yerli ve yabancı medya kuruluşunda editör, yapımcı ve sunucu olarak çalışmıştır.

Hamza Yardımcıoğlu tüm bunların yanı sıra yamaç paraşütü pilotu ve müzisyendir.  Blues/Rock müzik alanında vokalist ve gitarist olarak eserleri de bulunmaktadır.

HAMZA YARDIMCIOĞLU KİTAPLARI

Son Günah, Sıfır Noktası, Nuh'un Küresi, Bir Solukta Evrenin Resimli Tarihi, Köleler ve Efendiler adlı kitapları bulunmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@