Hande Erçel: Eskişehir' kaçtım, meğer babam oradaymış!

"İbrahim Selim ile Bu Gece" adlı programa konuk olan ünlü oyuncu Hande Erçel, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Balıkesir'de İstanbul'a geldiği zaman henüz 17 yaşında olduğunu kaydeden Erçel, 10 yıldır İstanbul'da yaşadığını söyledi.

Magazin 25.03.2021 - 13:38 04.05.2021 - 04:20 İlan35
"İbrahim Selim ile Bu Gece" adlı programa konuk olan ünlü oyuncu Hande Erçel, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Balıkesir'de İstanbul'a geldiği zaman henüz 17 yaşında olduğunu kaydeden Erçel, 10 yıldır İstanbul'da yaşadığını söyledi. Balıkesir'in İstanbul'dan birçok farklarının olduğunu aktaran Erçel, küçük yerlerde herkesin birbirini tanıdığını ancak İstanbul'a gelince anladığını belirtti. Mahallede sokakta salçalı ekmek yiyerek ve oyunlar oynayarak büyüdüğünü aktaran Erçel, babasının istememesi nedeniyle mahalleden çıkmadıklarını söyledi.


"O sınırı geçince babama haber giderdi"


Küçükken oldukça özgüvenli ve çok konuşan bir çocuk olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, 10 yıldır yaşadığı İstanbul için "Küçüklüğüm burada geçsin istemezdim" yorumunu yaptı. Liseye gidene kadar hep mahallenin sınırları içinde kaldığını kaydeden Erçel, babasının yasak koyduğu bir sınır olduğunu ve o sınırı geçince haber gittiğini anlattı. "O sınırı geçince haber giderdi, babam da bizi gelir alırdı" diyen ünlü oyuncu, çok mutlu bir çocukluk dönemi yaşadığını ifade etti.


"Sivri dilliyim, can acıtırım"


Ablası Gamze ile aralarında bir yaş olduğunu ancak herkesin kendilerini ikiz zannettiğini anlatan Erçel, çocukluklarından beri aynı saç kesimi ve aynı giysiler yüzünden ikiz gibi olduklarını söyledi. Sosyal medyada bazı ünlüler gibi sahte hesaplar açarak kendisi hakkındaki yorumları okumadığını kaydeden Erçel, bilmediği bir konu hakkında "bilmiyorum" demekten utanmadığını belirtti. Küçüklüğünden beri sivri dilli bir yapısı olduğunu ifade eden Erçel, tartışırken zaman zaman karşısındaki kişileri incitebildiğini söyledi.


"Eskişehir'e kaçtım, meğer babam daha önce gitmiş"


Ergenlik döneminde bir gün okul kıyafetinin altına eşofman giyip "okula gidiyorum" için evden çıkarak Eskişehir'e gittiğini belirten Erçel, babasının haber alarak kendisinden önce Eskişehir'e gittiğini belirtti. Otobüsten inince babasının kendisini aradığını söyleyen Erçel, babasının "karşıya gel" dediğini duyup göz göze gelince şoke olduğunu belirtti.İstanbul'a ilk kez 10 yıl önce geldiği zaman Moda'da bir yurtta kaldığını söyleyen Erçel, oyuncu Hülya Duyar'ın kendisine çok yardımcı olduğunu kaydetti. Bu günlerin geleceğini hayal ettiğini anlatan Erçel, teyze olmanın verdiği muhteşem hissi tattıktan sonra anneliğin nasıl bir his olacağını tahmin bile edemediğini belirtti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@