Hande Erçel: Kerem'le Her Şey Çok Güzel Gidiyor!

Hande Erçel, Kerem Bursin ile aşkını ilk kez kameralara itiraf etti!

Magazin 05.05.2021 - 15:06 05.05.2021 - 17:17 Ece Sahan

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin, Maldivler tatilinden döndü ve ilk kez kamaralara konuştu.

1 yıl boyunca ilişkilerini inkar ettikten sonra, bedava Maldivler tatilinde aşklarını ilan eden Hande Erçel ve Kerem Bursin kameralara ilk defa konuştu. Hande Erçel ve Kerem Bursin reklam aşkı söylentilerine neler dedi?

Hande Erçel ve Kerem Bursin dizileri Sen Çal Kapımı için yurda döndü. Çekimlerin başladığı günlerde Hande Erçel magazincilere yakalandı. Magazincilerin Kerem Bursin ile aşkı sorması üzerine Hande Erçel "Her şey çok güzel gidiyor" yanıtını verdi.

Hande Erçek magazincilerin "Hayırlı olsun" sözlerine "Teşekkür ederim her şey çok güzel" diyerek ilk defa ilişkiyi kabul etti. Erçel, Kerem Bursin'in sette olduğunu söyleyerek magazincilere teşekkür etti.  

MALDİVLER TATİLİ BAŞLARINA DERT OLDU

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Maldivlerde aşk pozları paylaşması ilk başlarda büyük ses getirse de ikilinin bedava tatil için reklam yapıyorlar dedikoduları aldı başını yürüdü. 

Son olarak Bursin'in cafelere maskesiz gidenler "Salaksınız" cümlesi büyük tepki görmüşken birde bedava Maldivler tatili pozları Bursin'in imajını zedeledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@