Hande Erçel'in hayranları güzel yıldızın yeni projesi merakla bekliyordu.. Erçel yaptığı paylaşımla yeni projesinden müjdeyi verdi.

Kerem Bursin ile birlikte yer aldığı Sen Çal Kapımı adlı eğlenceli romantik komedi dizisinin tüm dünyada yankı bulmasıyla yıldızı parlayan Hande Erçel'den yeni proje müjdesi geldi!

Fox Tv'de yer alan Sen Çal Kapımı dizisindeki hem güzelliği hem de sempatik oyunculuğu ile yıldızı parlayan Hande Erçel bu sezon adeta çoştu. Hem aşk hayatında hem de kariyerinde güzel günler geçiren Hande Erçel yeni proje müjdesi verdi.

Ve Beklenen O Haber! "Tarkan İzmir Sonrası İstanbul'da" Denildi! İmamoğlu 29 Ekim İçin Tarkan'a Ne Dedi? Ve Beklenen O Haber! "Tarkan İzmir Sonrası İstanbul'da" Denildi! İmamoğlu 29 Ekim İçin Tarkan'a Ne Dedi?

Kerem Bursin ile bir sinema filmi beklenilen Erçel'den müjdeli yeni proje haberi geldi! Bu sene adeta 28 yaşındaki güzel ismin yılı oldu. Yılın bu son günlerinde de Erçel yeni anlaşmalar imzalamayı ihmal etmedi. Erçel stüdyodan paylaştığı kareyle yeni projesini duyurdu!

Sen Çal Kapımı dizisinden sonra hangi dizide rol alacağı mrak edilen oyuncudan yeni sürprizler gelmeye devam ediyor. Hande Erçel son yaptığı paylaşımla yine hayranlarını bheyecanlandırmayı başardı.

Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bursin ile aşk yaşamaya başlayan güzel yıldız kariyerinde yükselişini sürdürüyor. Ardı ardına reklam anlaşmaları sağlayan yıldzı oyuncu tüm dünyada da en güzel kadınlar listesine zirveden girmeyi başardı.

Hande Erçel Instagram hesabından yaptığı paylşımda stürdyodan bir karesini paylaştı ve "Çok heyecan" diye yazdı. Erçel bu pozu yeni proje mi sorusunu akıllara getirdi. Erçel'in ya bir şarkı için stüdyoya yada bir seslendirme için stüdyoya girdiği düşünülüyor.