Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı Geçtiğimiz günlerde sona ermişti. Ünlü çiftin ayrılığı sonrasında Hande Erçel’in ismi birçok kişiyle birlikte anılmıştı. Ancak Hande Erçel, eski rol arkadaşı Kaan Yıldırım ile birlikte görüntülendi. Emirgan'da beraber eğlenen ikili daha sonra Hande Erçel’in evine gitti. Peki, Hande Erçel ve Kaan Yıldırım sevgili mi? Hande Erçel ve Kaan Yıldırım arasında ne var?

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Hande Erçel ve 2019 yılında halka dizisinde birlikte rol aldığı Kaan Yıldırım dün gece Emirgan'da bir mekanda birlikte eğlendi. Mekan içinde bulunanlar gece boyunca çiftin bayağı samimi olduğunu söylerken çıkışta ise ikili Yıldırım'ın otomobiline yöneldi. Bu sırada basın mensupları da görüntü almayı başardı. Haberlere ve sosyal medyaya düşen görüntülerin ardından Hande Erçel ve Kaan Yıldırım sevgili mi sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Peki Kalan Yıldırım ve Hande Erçel aşk mı yaşıyor? Hande Erçel ve Kaan Yıldırım sevgili mi?

hande-ercel-ve-kaan-yildirim-sevgili-mi-surpriz-ask-belgelendi-gecelerde-yakalandilar-4

Birlikte yakalandılar

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım, mekan çıkışında beraber Kaan Yıldırım'ın otomobiline giderken görüntülendi. basın mensuplarına görüntü vermemek için oldukça hızlı hareket etmelerine rağmen yakalanan ikili Hande Erçel’in Beykoz'da bulunan evine doğru yola çıktı. Çift aynı zamanda Anadolu yakasına geçerken çevirmeye yakalandı. Kameraları karşılarında gören çift şaşkınlıklarını gizleyemedi. Aşk sorularına cevap vermeyen çift daha sonra Hande Erçel’in evinin yolunu tuttu.

hande-ercel-ve-kaan-yildirim-sevgili-mi-surpriz-ask-belgelendi-gecelerde-yakalandilar-3

Kerem Bürsin’den yeni ayrıldı

Kaan Yıldırım, Geçtiğimiz aylarda Ünlü şarkıcı Hadise ile beraberdi ve çiftin nikah masasına oturması bekleniyordu. Ancak çift yaklaşık bir yıl önce sürpriz bir şekilde Ayrılık kararı aldı ve Hadise ise Mehmet Dinçerler ile nişanlandı. Mehmet Dinçerler aynı zamanda Hande Erçel’in eski aşkı. Hande Erçel ise Kerem Bürsin ile Geçtiğimiz günlerde uzun soluklu ilişkisini noktalanmış ve fotoğrafları sosyal medyadan kaldırmıştı.