Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşka Geldi! Hayranları Gizlice Çekti! Aşk Dolu Dakikalar!

Sen Çal Kapımı dizisindeki aşklarını gerçek hayata taşıyan Kerem Bursin ve Hande Erçel çifiti hayranları tarafından gizlice çekildi! Aşk dolu anlar sosyal medyada paylaşıldı!

Dizi Haberleri 26.07.2021 - 13:12 26.07.2021 - 13:13 Ece Sahan

Fox Tv'nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'nın yıldızları aşka geldi. Yakışıklı yıldız Kerem Bursin ile güzel yıldız Hande Erçel arasındaki aşk gerçek olmuştu.

Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı bir sezon boyunca iddia edilmişti. İkili bu iddiaları her zaman yalanlarken Maldivler tatilinde aşk itiraf edilmişti.

Kerem Bursin ve Hande Erçel aşklarını itiraf etse de kamerala görüntü vermemeyi tercihb ediyorlardı. İkili ödül töreninde dahi el ele görüntü vermekten kaçınmıştı. Ancak hayranlardan kaçamadılar.

Hade Erçel ve Kerem Bursin'in sette ikili yakın sahnelerini beklerken yakınlaşarak şakalaştığı anlar zaman zaman setten sosyal medyada yansıyordu. Ancak ikilinin bu sefer yakın görüntülerini hayranları yakaladı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel hayranları ikilinin aşk dolu anlarını kameraya almayı başardılar.

Sen Çal Kapımı dizisi ile yıldızı iyice parlayan Hande Erçel son günlerde eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile diziden arkadaşı Sitare Akbaş'ın aşk yaşadığı haberleri ile anılmıştı.. Murat Dalkılıç'ın Hande Erçel'i unutmadığı konuşulurken bu aşk manida bulunmuştu.

Sosyal medyaya Hande Erçel ve Kerem Bursin'in hayranları ikilinin gizlice görntülerini çekerek yayınladı. Görüntülerde Kerem Bursin ve Hande Erçel bir otelin önünde aşk dolu anlar yaşarken bu görüntüler çok konuşuldu. Görüntüleri çeken hayranların çığlıklar attığı duyuldu.

Ancak görüntlerin sette bir çekim anında olduğu öğrenildi. Yani görüntülenenlerin Hande Erçel ve Kerem Bursin değil ikilinin dizide canlandırdığı karakterler Eda Yıldız ve Serkan Bolat olduğu iddia edildi.

İşte o anlar;

Gelişmelerden Haberdar Olun

@