Hande Erçel ve Kerem Bursin İlk Kez Kamera Karşısında El Ele Çıkıp Aşklarını İlan Etti!

Hande Erçel ve Kerem Bursin aşklarını kameralar önünde ilan etti! Erçel ve Bursin el ele kamaraların karşısında çıktı ve aşklarını duyurdu.

Televizyon 11.05.2021 - 19:26 11.05.2021 - 20:09 Ece Sahan

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldıları Maldivler dönüşü ilk kez beraber kamera karşısına çıktı. İkilinin hayranları gelen görüntülere adeta çıldırdı.

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezon çekimleri başladı. Kerem Bursin ve Hande Erçel Maldivler tatili ile magazinin gündemine bomba gibi yer edinirlen ikili ilk kez kamera karşısına aşklarını ilan etti. Kerem Bursin ve Hande Erçel karşısında magazin ordusu yer alırken ikilinin ele ele görüntülerine hayranları adeta çıldırdı. 

Kerem Bursin ve Hande Erçel bir yıl boyunca yalanladığı aşk söyletilerini bir bedava Maldivler tatilinde duyurması büyük tartışmalara neden olmulştu. Bu aşkın reklam aşkı olduğunu savunanlar ile ikilinin hayranları sosyal medyada kavga halindeydi. 

Kerem Bursin ve Hande Erçel tüm bu reklam aşkı söylentilerini duymazdan gelmeye devam ediyor. İkili her her yere beraber gidiyor. Adeta bir magazin ordusunun takip ettiği Bursin ve Erçel artık kameralar karşısında aşklarını duyurdu. 

Bir yıl boyunca aralarında aşk söylentilerini yalanyalan hatta dalga geçen ikilinin aşk yaşamaya başlaması magazinin gündeminde. Hande Erçel'in adı kısa süre önce ünlü iş adamı Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan ile anılmış ancak baba Akdoğan bu aşka karşı çıkmıştı. Bunun hemen ardından Erçel ve Bursin birbirlerine kameralar önünde kur yapmaya başlamış ve magazinde yer almaya başlamıştı. İkilini beraber Maldivler tatiline çıkması sonrası beklenen haber gelmişti.

Sen Çal Kapımı setine aynı araba ile gelen oyuncular ele ele kameralar karşısına çıktı. İkilinin bu halleri yinede reklam aşkı söylentilerini engelleyemedi. Sosyal medyada bu görüntülerin yayılmasının ardından "bedava Maldiv tatili bitti şimdi sıra dizinin düşük reytinglerini yükseltme çabaları var" yorumları yapılarak Bursin ve Erçel'in yalan aşklarını sürdürdükleri ima edildi. 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER;

Gelişmelerden Haberdar Olun

@