47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri tartışmalı bir şekilde verildi. Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü İbrahim Tatlıses'e veren jüriye tepki varken Hande Erçel ve Kerem Bursin'inde ödül törenine jüriye tepki için katılmadığı ortaya çıktı!

Hürriyet yayı grubunun düzenlediği, Pantene'in sponsor olduğu 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri gerçekleşti. Tartışmalarının yankısı hala süren ödül töreninde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in törene neden katılmadığı ortaya çıktı!

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri gerçekleşti. Törende ödüllerin tartışması sürerken kadınlar üzerinden varolan bir şirket olan Panten'in sposnoruluğunda olan Yaşam Boyu Onur Ödülü'nün kadınları dövdüğünü iddia edilen ve geçmişte kadınların dayak yemesi gerektiğini savunan söylemleri olan İbrahim Tatlıses'e verilmesi büyük tepki çekmeye devam ediyor.

Tepkiler sonraso Pantene açıklamasında jüri üyelerinin yüzde 50'sinin kadın olduğunu söyleyerek topu jüri üyelerine atmıştı. 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2021 jüri üyelerine baktğımızda tartışmalı isimlerinde olduğu görülüyor.

Sen Çal Kapımı dizisiyle yıldızları parlayan ve dünayay açılan Kerem Bursin ve Hande Erçel çifti geceye ödül aldıkları halde katılmamış ve çekim bahanesi uydurmuşlardı. Gerçek ortaya çıktı. Hande Erçel'in yıllar önce kendisine haksızlıke den Demet Akbağ ile karşılaşmak istemediği için gitmediği Bursin'in de sevgilisinin yanında durduğu öğrenildi. 

KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!

Tepki gören jüri üyelerinden biri de Demet Akabağ. Usta oyuncu geçtiğimiz senelerde Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle en iyi romantik komedi ödülünü alan Hander Erçel'e dair "Böyle bir komedi ve oyuncu mu varmış. Sadece güzel olmak yetmemeli" söylemi tepki çekmişti. Demet Akbağ'a şimdi kullanıcılar "Romantik komedi diye bir kategori var ve sen bu kategoride ödül alan gencecik bir kızı hedef koydun. Şimdi ise bu ödül töreninde jüri üyesi oldun ve aynı kategoride ödülü Ayça Ayşin Turan'a verdin. Reytinglerde bile varlık gösteremeyen komedisi oldukça az olan o dizinin nesine hangi oyunculuğuna güldünüz? Şimdi adınız Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü kadın döven İbrahim Tatlıses'e veren olarak anıldınız bu ayıp size yeter.. Ayrıca oyunculukta güzellik olmamalı diyen siz botoks yaptırarak mimiklerinizi yok ettiniz." tepkileri verdi.