Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek
Hande Erçel ve Kerem Bursin artık gizlemeyecek! Hande Erçel adı başka isimlerle anılsa da yakın çevreleri Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk yaşadığını doğruladı. Hande Erçel'in başka bir isimle aşk anılması bile oyunun son perdesi! Kerem ve Hande artık gizlenmeyecek!

Hande ve Kerem aynı eve çıktı!

Hande Erçel ve Kerem Bursin magazincileri kavga ettiklerine inandırıp beraber yaşayacakları evi nihayet bulup satın aldı. Hande erçel süper lüks evi büyülüyor ancak evle ilgili sürprizler bitmiyor! Hande Erçel'in satın aldığı fiyatıyla dudak uçuklattı. Neredeyse tamamı camdan olan iki katlı villa Hande Erçel'i görür görmez kendisine hayran bıraktı. Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisiyle hem aradığı aşkı hem de parayı buldu! İşte Hande Erçel ve Kerem Bursin'in satın aldıkları 10 milyonluk cam ile kaplı 2 katlı süper lüks yeni villası!

Murat Dalkılıç ile büyük bir aşk yaşayan Hande Erçel, ünlü popçudan ayrıldıktan sonra Dalkılıç ile yaşadığı evi  terk etmiş ve Ulus'ta kiraya çıkmıştı. Hande Erçel uzun zamandır bir ev almak istiyor ancak gönlüne göre bir evi bir türlü bulamıyordu. Bu ayrılık sonrası Murat Dalkılıç'ta bir süre Erçel ile yaşadığı eve girememişti.Nihayet Hande Erçel aradığı evi buldu. Hande Erçel'in bu kararında dizideki partneri olan adının aşk dedikodularına karıştığı Kerem Bursin'in etkisi olduğu öğrenildi. İkili bu yeni evde beraber yaşayacak ve gizledikleri aşklarını kısa zaman içinde magazine de duyuracak.

Kira vermekten kurtulmak için uzun zamanadır ev baktığı öğrenilen Hande Erçel, Kerem Bursin ile yaşadığı aşk sonrası ev arayışlarını hızlandırdı. Hande Erçel'in yeni evi bir servete mal olsa da 2 katlı camla kaplı muhteşem lüks villa oyuncunun içine sindi.SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİYLE HEM AŞKI HEM PARAYI BULDU!Henüz 27 yaşında olan Hande Erçel, 10 milyon TL'ye 2 katlı camla kaplı süper lüks bir villanın sahibi oldu. Sen Çal Kapımı dizisinden sonra adeta parlayan oyuncu ardı ardında reklam kampanyalarına imza attı. Önce bir giyim markasının yüzü olan ardından bir diş macunun yüzünü olan Hande Erçel'in kazandığı para son zamanlarda magazinin dilindeydi.

Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisiyle önce aradığı aşkı bulmuş ardından da reklam kampanyalarıyla adında söz ettirmişti. Dizi Hande Erçel'e büyük şans getirmiş, ünlü oyuncu sosyal medyada en çok takipçisi olan Türk ünlü olmayı başarmıştı. Hande Erçel'in dizideki partneri Kerem Bursin ile aşk dedikoduları çıkmış, ikili ise bu haberleri hep yalanlamıştı. Ancak Kerem Bursin'in annesinin Hande Erçel'i takip etmesi Hande Erçel'in ailesinin de Kerem Bursin'i takip etmesi ailelerin de tanıştığını ortaya çıkarmıştı.AŞKLARINI AÇIKLAMAYA HAZIRLANIYORLAR!

İkili haklarında çıkan aşk dedikodularına Sen Çal Kapımı ekibiyle beraber çektikleri videolarla dalga geçerek yalanlamaya çalışmıştı. En son ise haklarında sette kavga ettiler diye bir haber çıkartan iki aşık bu haberler sayesinde rahatça ev bakmış. Hande Erçel, Kerem Bursin'inde onayı alarak hayalindeki evi 10 milyona TL'ye satın aldı. İkilinin bu muhteşem evde beraber yaşayacağı, yakın zamanda magazine aşklarını açıklamaya hazırlandıkları öğrenildi.

Hande Erçel'in yeni evinin dekorasyonu ile özel olarak ilgilendiği de öğrenildi. Büyük bir özenle yeni evinin dekorasyonu ile ilgilenen güzel oyuncu evine dair hiçbir masraftan kaçınmadan harcama yapıyor. Erçel yeni evinin heyecanını takipçileriyle paylaştığı fotoğraflarla göstermeye devam ediyor.

Sette Saatlerce öpüşmüşlerdi!


Ev parasını Kerem ödedi!

Hande Erçel'in lüks evini nasıl satın aldığı da ortaya çıktı! Hande Erçel'in aldığı evin parasının bir kısmını Kerem Bursin'den aldığı ve Kerem Bursin eve taşındığı ortaya çıktı! Hande Erçel Kerem Bursin'e kira öder gibi ev parasını tamamlayıp evin sahibi olacak. Bu devirde kimsenin kimseye yapmayacağı yardımı yapan Kerem Bursin takdir topladı!

 

Editör: İlan35