Hande Erçel ve Kerem Bursin Şok! Sen Çal Kapımı dizisinden kötü haber

FOX TV sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinden kötü haber geldi! Sen Çal Kapımı hayranlarına kötü haber geldi. Sen Çal Kapımı dizisinde beklenmedik ayrılık yaşanacak. Hande Erçel ve Kerem Bursin'e..

Dizi Haberleri 06.05.2021 - 21:34 06.05.2021 - 21:34 Berkay Keskin

Hande Erçel ve Kerem Bursin'e şok! FOX TV sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinden beklenmedik ayrılık haberi geldi!

Hande Erçel ve Kerem Bursin biri ayrılacak!

Bugün çıkan haberlere göre Hande Erçel ve Kerem Bursin biri ayrılacak! İki oyuncunun yaşadıkları aşk nedeniyle diziden ayrılacak ve yeni başrol gelecek. İki oyuncu şimdi herşeyin yalan olduğunu iddia ediyorlar!

Hande Erçel'den Şok Kerem Bursin İtirafı! Meğer Her Şey Yalanmış

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız başrolü Hande Erçel'den bomba açıklamalar! Hande Erçel, kısa süre önce Maldivler'de birlikte tatil yaptığı Kerem Bursin ile ilgili bomba açıklamalarda bulundu. Meğerse her şey yalanmış! Uzunca bir süredir aralarında aşk dedikoduları dolaşan Sen Çal Kapımı dizisinin partner isimleri Hande Erçel ve Kerem Bursin'in aşkı kısa süre önce ortaya çıkmıştı. Suskunluğu ilk bozan Hande Erçel oldu. Güzel oyuncu Kerem Bursin ile aşk yaşadığının ortaya çıkmasıyla ilgili neler söyledi? Hande Erçel'den bomba Kerem Bürsin açıklaması!

Hande Erçel, Maldivler tatilinin dönüşünde Kerem Bürsin ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Reklam yüzü olduğu bir markanın çekim setinden ayrılıp arabasına binerken görüntülenen güzel oyuncu Hande Erçel'e, Maldivler tatili ve Kerem Bürsin ile olan aşkı soruldu. Güzel oyuncu Hande Erçel, "Hayırlı olsun" dileklerine "Teşekkür ederim, her şey yolunda." yanıtını verdi. Hande Erçel ile Kerem Bürsin, aralarında Sen Çal Kapımı dizisinde başlayan aşkı uzunca bir süredir saklamayı başarmışlardı. Hatta tüm dedikodulara inat 'Arkadaşız' mesajı veren ikili, sonunda Maldivler'de ortaya çıkan fotoğraflarla köşeye sıkışıp aşklarını itiraf etmişti.

Hande Erçel'den Kerem Bürsin Açıklaması!

Hande Erçel, Kerem Bürsin ile aşkı için "Her şey yolunda!" mesajı verdi. Maldivler tatilinde ablası Gamze Erçel ve ailesi de yer alan Hande Erçel, Kerem Bürsin ile olan aşkında işlerin yolunda gittiğini söyledi.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel, Maldivler tatilinde önce hayranları tarafından yayınlanan pozları sonrası, birlikte yer aldıkları pozları Instagram hesaplarından paylaşma kararı almış ve hayranlarıyla bol bol karelerini paylaşmışlardı. 

Maldivler'de, denizin ortasında pozları olay olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı şuan İstanbul'da devam ediyor. İkili, kısa süre sonra yeni bir projede daha birlikte izleyici karşısına çıkabilir. Yahut da Sen Çal Kapımı dizisiyle devam edebilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@