Hande Erçel ve Kerem Bursin'den Film Geliyor! Aşıklar Film Çevirecek!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'nın yıldızları Kerem Bursin ve Hande Erçel'den film geliyor! Dizi aşklarını gerçeğe çeviren yıldızlar yeni film projesini imzaladı.

Dizi Haberleri 24.06.2021 - 13:45 24.06.2021 - 13:46 Ece Sahan

Fox Tv'de geçen yaz başlayan Sen Çal Kapımı dizisinde daha ilk bölümden aralarındaki uyum çok konuşulan Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı gerçek dünyaya taşınmıştı. İkili dizi sonrası film projesinde de beraber oynayacak.

Yakışıklı oyuncu Kerem Bursin ve güzel oyuncu Hande Erçel arasındaki aşk magazinde en çok takip edilen aşklar arasında yer alıyor. İkilinin hayranları daha ilk günden ikilinin sevgili olmasını bekliyordu ve bu istekleri gerçek oldu. Kerem Bursin ve Hande Erçel çıktıkları Maldivler tatilinde aşklarını tüm dünyaya duyurdu. 

İkili arasındaki aşk haberleri daha ilk bölümler sonrası çıkmaya başlamış ancak Bursin ve Erçel bu haberleri tiye alarak dalga geçmişlerdi. Ama bu iddiaları o kadar kuvvetlendi ki, ikilinin O Ses Yılbaşı programına beraber katılması Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ı kıskançlık krizine sokmuş ve ünlü popçu program sonrası Bursin ile ortak arkadaşlarını silmişti.

CESUR SAHNELERLE BEZELİ HOLLYWOOD YAPIMLARINI ARATMAYACAK BİR AŞK HİKAYESİ GELİYOR!

Sen Çal Kapımı hayranlarına kötü haber geldi. Eda ve Serkan'a veda vakti geldi! Sen Çal Kapımı dizisi 2. sezona başladı ancak dizinin final sezonu olduğu kesinleşti. Sen Çal Kapımı Ağustos ayında final yapacak. Dizinin finali ile Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılığı yaşanacak mı korkusu da hayranları sardı. 

Ancak müjdeli bir haber de geldi. Kerem Bursin ve Hande Erçel film projesi ile yeniden başrolda yer alacak ve hayranlarının uzun zamandır görmek istediği detaylı oldukça romantik ve cesur sahnelerle dolu bir aşk hikayesi ile izleyici karşısına çıkacak.

KİRALIK AŞK STRATEJİSİ! DİZİ BİTTİ FİLM GELİYOR!

Sen Çal Kapımı hayranları dizinin bitmesi ile üzülecek ancak film ile bir miktar sevinebilecek. Çünkü Kerem Bursin ve Hande Erçel'den bir de film projesi geliyor. 

İkilnin muhteşem uyumu harcanmadan bir de romantik komedi bir film çekilecek. Daha önce de Barış Arduç ve Elçin Sangu arasındaki uyum oldukça tutmuş ve Kiralık Aşk dizisnin bitmesinin ardından ikili romantik komedi filmi Mutluluk Zamanı ile son kez hayranları karşısına çıkmıştı. Elçin Sangu ve Barış Arduç'un sevgilileri olmasına rağmen ikili arasındaki uyum o kadar beğenildi ki hayranları için romantik komedi bir film çekildi.

ARALARINDAKİ ÇEKİM UNUTULMADAN FİLM PROJESİ! 

Şimdi ise bir diziden doğan bu aşkın harcanması olmazdı. Kerem Bursin ve Hande Erçel'i ilk bölümden itibaren sevgili yapmayan çalışan magazin ve hayranlar başarılı olmuş ve ikili aşklarını ilan etmişlerdi. Hoş bu ilan sonrası ikilinin reklam aşkı yaptıkları söylentileri de oldukça iddialı bir hale gelmişti.

Ve imzalar atıldı. Kerem Bursin ve Hande Erçel'li film projesi geliyor. Şimdilik filmin detaylarına dair hiç bir ayrıntı öğrenilemedi ancak ikilinin film çekimlerinden bol bol magazin haberi çıkacağı kesin.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@