Hande Erçel ve Kerem Bursin'i Taklit Ediyorlar! Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'a Şok Suçlama!

Ada Masalı dizisinin partnerleri Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan son günlerde Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Kerem Bursin ve Hande Erçel'i taklit etmeye mi başladı?

Dizi Haberleri 27.07.2021 - 15:40 27.07.2021 - 15:42 Ece Sahan

Star Tv'nin yeni yaz dizisi Ada Masalı reytinglerde düşme yaşadı. Dizi ayakta kalmak için yeni bir strateji izlemeye karar verdi.

Ada Masalı dizisinin yıldız partnerleri Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın sosyal medyada son paylaşımları akıllara Sen Çal Kapımı dizisinin aşıkları Kerem Bursin ve Hande Erçel'i hatırlatınca ortalık karıştı.

sen-cal-kapimi-teaser-640x424

Kerem Bursin ve Hande Erçel dizide birbirlerine çok yakıştırılmış ve haklarında sürekli olarak aşk olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. 1 sezon boyunca bu iddiaları yalanlayan Bursin ve Erçel çıktıkları Maldivelr tatilinde bu aşklarını duyurmuşlar ve magazin gündemine oturmuşlardı. Ancak bu sefer de ikilinin dizinin reytinglerini yükseltmek için bu şekilde sahte aşk rolü yaptıkları iddia edilmişti.

Şimdide Ada Masalı dizisi düşen reytinglerini kazanmak, hayranlar ve magazinde yer almak için Bursin ve Erçel'in stratejini kullandıkları iddia edildi. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz son günlerde sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla Hande Erçel ve Kerem Bursin'i taklit etti.

1373181

İkili son olarak birbirlerinin objektifinden birbirlerinin romantik fotoğraflarını çekip paylaştı. Romantik komedi dizilerinin partnerlerinin gerçek hayatta da yakınlaşması her zaman ilgi çekici bulunmuş bu durum da da en çok Erçel ve Bursin'in aşkının gerçeğe dönmesi ses getirmişti.

Görünen o ki Ada Masalı'da Sen Çal Kapımı'nın yolundan gitmeye çalışıyor. Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncularının sıklıkla eğlenceli paylaşımlar yapmasının yanı sıra Bursin ve Erçel'in dizideki aşklarını gerçeğe dönüştürmesi ve sosyal medyada sürekli olarak birbirlerini fotoğraflarını çekerek yorum yapması ses getirmeyi başarmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@