Eski sevgililer Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş'a aynı gün üzücü haber. Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisiyle Hande Erçel, FOX TV ekranlarında Ferhat ile Şirin dizisiyle Tolga Sarıtaş reyting şoku yaşayıp kaderi aynı gün yazıldı yorumları yapıldı.

Eski sevgililer Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş'a aynı gün üzücü haber. Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisiyle Hande Erçel, FOX TV ekranlarında Ferhat ile Şirin dizisiyle Tolga Sarıtaş reyting şoku yaşayıp kaderi aynı gün yazıldı yorumları yapıldı.Dizilerde finalsiz yayından kaldırma dönemi!FOX TV ve Kanal D aynı anda üzücü haberler geldi. Yuksek maliyetli diziler arasında yer alan Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize ve FOX TV ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisi aynı gün final haberi aldı. Ancak üzücü olan Ferhat ile Şirin ve Azize dizileri ekran macerasını son bölümüyle sona ermesi. İki dizi ve kanalı da final yapma gereği duymadan sevilen dizileri yayından kaldırdı.Güneşin Kızları aşıkları üzüldü!İlk dizi deneyimiyle ününe ün katan Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş uzun süre aşk yaşamıştı. Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel'in dizileri final kararı aynı anda geldi. Hande Erçel'e hayranları dizisine sosyal medyada sahip çıkmadı, Buğra Gülsoy sahip çıktı diye kızarken, aynı tepki Tolga Sarıtaş'a da geldi. 3 sezon SÖZ dizisiyle rekorlar kıran Tolga Sarıtaş çok erken karar verdiği için hayranları kızıyor.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!


Cansu Dere TV8 ahı!TV8'le anlaşma yapıp FOX TV ekranlarında Ferhat ile Şirin dizisine imza atan Cansu Dere uzun bir aradan sonra reytinglere yenik düştü. Herkes TV8 ve FOX TV savaşından dolayı Cansu Dere ah aldı yorumları yaptı.