Hande Erçel yeni sevgilisi Atasay Kamer ile öyle bir yakalandı ki. Kerem Bursin ile kısa süre önce ilişkisini sonlandırma kararı alan Hande Erçel, Atasay Kamer ile aşk yaşadğı iddia edildi.

Magazinde yılın aşk bombası patladı! Hande Erçel bir küs bir barışık olduğu Kerem Bursin ile bu hafta net bir şekilde ilişkisini sonlandırmıştı. Ancak Hande Erçel'in sürpriz aşkı ortaya çıktı! Hande Erçel daha önce reklam filmlerinde yer aldığı Atasay Holding genel müdürü Atasay Kamer ile aşk yaşadığı görüntüler ortaya çıktı!

Hande Erçel'in yeni sevgilisi Atasay Kamer kimdir?

Magazinde yılın aşk bombası patladı. Hande Erçel kalbini kısa süre önce reklam filmlerinde yer aldığı Atasay holdingin müdürü Atasay Kamer'e kaptırdı. Atasay KAmer ve Hande Erçel aşkı belgelendi.

Söylemezsem Olmaz duyurdu!

Gözden kaçırmayın

Burcu Biricik Sütyen Konusunda Ahmet Çakar'a Fena Kapak Yaptı! Melis Sezen Ne Söyledi? Burcu Biricik Sütyen Konusunda Ahmet Çakar'a Fena Kapak Yaptı! Melis Sezen Ne Söyledi?

Söylemezsem Olmaz programında yılın magazin aşkı belgelendi. Bircan Bali, öyle fotoğraf ve videolar geliyor ki diyerek Atasay Kamer ve Hande Erçel'in aşk yaşadığını ve öpüştüklerini iddia etti.

Yılın magazin aşkında Hande Erçel, 4 gün önce Kerem Bursin ile tüm fotoğrafları silmiş ve Kerem Bursin'i takipten çıkartmıştı. Peki Atasay KAmer kimdir, kaç yaşında nereli?

Hande Erçel'in yeni aşkı Atasay Kamer kimdir?

1986 doğumlu Atasay Kamer, London School Of Economisc and Political Scieneta yönetim ekonomi okuduktan sonra Goldman Sachs'ta lisans eğitimi tamamladı.

Dedesi Atasay Kamer'in 1941 yılında kurduğu Asgold alarak Atasay bünyesini aldı ve 2015 yılından beri Ceo görevini üstlenmektedr.