Hande Erçel kalbini kaptırdı! FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle anılan Hande Erçel sürpriz aşkı! Hande Erçel 2. murat dönemi adı verilen Murat isimli kişiyle aşk yaşıyor! Kerem Bursin, Hande ve Murat yan yana görünce isyan etti! Ker

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?
Hande Erçel kalbini kaptırdı! FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle anılan Hande Erçel sürpriz aşkı! Hande Erçel 2. murat dönemi adı verilen Murat isimli kişiyle aşk yaşıyor! Kerem Bursin, Hande ve Murat yan yana görünce isyan etti! Kerem Bursin, Sen Çal Kapımı bitsin diye yapım ekibiyle görüşüyor!

Hande Erçel kalbini kaptırdı!

Yaşadığı aşklarla gündemden düşmeyen Hande Erçel, Murat Dalkılıç sonrası yaşadığı Kerem Bursin aşkı kısa sürdü. Hayranlarının çok yakıştırdığı Hande Kerem çiftine büyük şok! Hande Erçel Murat Akdoğan'la aşk yaşıyor!

Murat Akdoğan Hande Erçel aşkı!

Hande Erçel 2. Murat dönemi resmen başladı. Hande Erçel 2 aydır Murat Akdoğan isimli iş adamıyla aşk yaşamaya başladı. Kerem Bursin'i de elinde tutan Hande Erçel yeni aşkı Murat Akdoğan artık saklamıyor.

Murat Akdoğan kimin oğlu?Çok zengin bir ailenin olduğu öğrenilen Murat Akdoğan, ailesine Hande Erçel kabul ettirmesi uzun sürdü. Murat Akdoğan ve Hande Erçel birbirlerini instagram'dan takip etmeye başladı. Magazine Murat Akdoğan kimin oğlu sorusu cevap arıyor. Çünkü magazine çok zengin bir ailenin oğlu diye haber düştü!

Murat Akdoğan kimdir? Kaç yaşında?

Hande Erçel yeni sevgilisi Murat Akdoğan, 1985 doğumlu. Çok zengin bir ailenin oğlu olan Murat Akdoğan, 2 aydır Hande Erçel ile aşk yaşıyor!

Kerem Bursin isyan etti!Hande Erçel ile flört aşamasında olduğunu düşünen Kerem Bursin haberi alır almaz oldukça üzgün olduğu öğrenildi! Sen Çal Kapımı hayranlarına da Hande Erçel isyan ederken, final aşamasında olan Sen Çal Kapımı dizisi Hande ve Kerem sevgisiyle sürdüğü iddia edilerek Kerem bitmesi için her yolu deneyeceği öğrenildi!