Hande Erçel, Eylül ayında final yapan Sen Çal Kapımı dizisinin ardından aşkları ile gündeme geliyordu ki ikinci aşkı hüsran oldu.

Uzun süredir dinlenmekte olan oyuncu en son Disney Plus ile anlaşma yapan ünlü isimler arasında yer alıyordu ancak kendisinden yeni bir proje haberi gelemedi.

Henüz yeni projesi konusunda karar verilmediğini ve bazı senaryolar okumakta olduğunu açıklayan Hande Erçel hayranları El Turco isimli Can Yaman’ın başrolünde yer alacağı projede olup olmayacağını merak ediyordu.

Bu konuda bir gelişme yoktu ve son olarak Hande Erçel’in Can Yaman kadar ücret istediği ama bu noktada yapımcı ile anlaşamadığı iddiası da ortaya atılmıştı ki rol için Demet Özdemir konuşulmaya başlandı bile

Masaj Mahkemelik Oldu! Nefise Karatay'a Masaj Odası Cezası 4 Yıl Hapis! Tolga Balta Kimdir? Masaj Mahkemelik Oldu! Nefise Karatay'a Masaj Odası Cezası 4 Yıl Hapis! Tolga Balta Kimdir?

Uzun süre arada önce Kerem Bürsin aşkı ile konuşulup sonrasında ayrılık haberleri ile gündemden düşmeyen güzel oyuncu kendisinden yeni bir proje beklenirken, yine özel hayatı ile gündem olmuş ve bu defa da Kaan Yıldırım aşkı ile konuşulmuştu.

Ancak yine ani ve anlaşılmayan şekilde yalnız kalan Hande Erçel, yeni aşklara çoktan yelken açmış Kaan Yıldırım'ın aksine tüm enerjisini işine vereceğini açıkladı.

Kaan Yıldırım ile Hande Erçel aşkı belgelendi!

Erçel sorulara, “Hayatımda kimse yok. Şu anda işimle yoğunum ve çok mutluyum. Kaan her zaman arkadaşım, arkadaşım olarak kalacak” diye cevap verdi.

Disney Plus ile özel bir anlaşma yaptığı bilinen Hande Erçel'in, bundan sonra bu platform için gelecek olan projelerde yer alacak ancak henüz onaylanan bir işi yok.

Oyuncunun bazı projeler için senaryoları aldığını ve okumakta olduğu bilinirken, yeni işi konusunda şu anda net bir durum yok.