Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen Hande Erçel ilişkisi hakkında ilk defa açıklama yaptı. Erçel, Yıldırım ile aşk iddialarını başta kabul etmemiş sadece arkadaş olduklarını ifade etmişti. Ancak bu sefer ilişkisini doğruladı. İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Hande Erçel kendisi meslektaşı Kerem Bürsin ile ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açtı. İkilinin dizi aşkı gerçek olmuştu. Bürsin ile Erçel’in hayranları ünlü çifti birbirine çok yakıştırıyordu. Ünlü ayrıldıkları haberini alan sevenleri oldukça üzülmüştü. Güzel oyuncu Hande Erçel yepyeni bir aşka adım attı. İlk etapta Yıldırım ile aşk yaşadıklarını kabul etmeyen Erçel bu defa ilişkisini doğruladı. Erçel’in hayranları güzel oyuncunun açıklamalarını merak ediyor…

hande-ercel-114249YB_1280x720

Hande Erçel’den Kaan Yıldırım İtirafı!

FOX TV ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizi setinde başlayan Kerem Bürsin ile Hande Erçel aşkı ani bir şekilde bitmişti. Başarılı oyuncu Kerem Bürsin ile ünlü oyuncu Hande Erçel çifti birlikteliklerini çıktıkları Maldivler tatilinde ilan etmişti. Ünlü çiftin sevenleri ikiliyi birbirine çok yakıştırıyordu.

Sevilen dizi Sen Çal Kapımı isimli dizide başlayan arkadaşlıkları daha sonra aşka dönüşen ünlü oyuncu Hande Erçel ve meslektaşı Kerem Bürsin ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım’ın ünlü sanatçı Hadise ayrılmasından sonra Çağla Şikel ile yakınlaştığı söylenmişti. Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberler ile gündem olan ünlü manken Çağla Şikel, “Hiç öyle bir şey yok. Kaan’la sadece arkadaşız, aramızda öyle bir şey olma ihtimali de yok” açıklamalarında bulunarak söylentilere nokta koymuş oldu.

2_1280x720

Kaan Yıldırım Aşkını İtiraf Etti!

Ünlü oyuncu Hande Erçel, Kerem Bürsin ile ayrılığının üzerinden çok zaman geçmeden meslektaşı Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Erçel ve Yıldırım’ın sevgili olduğu magazin gündeminden düşmüyor. Sevilen dizi Sen Çal Kapımı dizi setinde tanıştığı meslektaşı Kerem Bürsin ile bir süre aşk yaşayan ünlü oyuncu Hande Erçel yakın zamanda Kerem Bürsin ile ayrılmıştı. Bu defa Erçel eski rol arkadaşı Kaan Yıldırım ile anılmaya başlandı.

Güzel oyuncu Hande Erçel ilk başta Yıldırım ile çıkan aşk iddialarına sadece arkadaşız diyerek kabul etmemişti. “Kaan Bey ile aşk yaşadığınız doğru mu sorusuna Erçel, “Bu konuyu şimdi konuşmayalım lütfen. Daha güzel bir zamanda sohbet ederiz” diyerek kaçama yanıtlar vermişti. Ancak Erçel ve Yıldırım çifti gittikleri Londra tatilinde objektiflere el ele samimi bir şekilde yakalanınca güzel oyuncu Hande Erçel ilişkiyi kabul etmek zorunda kalmıştı.

Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor

Geçtiğimiz ay aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel ile Kaan Yıldırım birlikte Londra tatili yaptı. Güzel oyuncu Hande Erçel meslektaşı Kaan Yıldırım ile ilişkileri hakkında ilk defa açıklama yaptı. Çıkan aşk haberlerine Erçel “Ben iyiyim. Her şey yolunda. Londra tatili çok keyifliydi” açıklamalarında bulundu.