Bir güzellik merkezinden çıktığı görülen Hande Erçel, magazin ordusuyla karşılaştı. Hande Erçel muhabirlerin ısrarlı "Muratcan Akdoğan" sorusuna ne yanıt verdi? Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bursin ile adı aşk dedikodularına karışan Hande Er

Bir güzellik merkezinden çıktığı görülen Hande Erçel, magazin ordusuyla karşılaştı. Hande Erçel muhabirlerin ısrarlı "Muratcan Akdoğan" sorusuna ne yanıt verdi?

Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bursin ile adı aşk dedikodularına karışan Hande Erçel'in geçtiğimiz günlerde gerçek aşkı ortaya çıkmıştı. Hande Erçel'in Murat Akdoğan'ın oğlu Muracan Akdoğan ile ilişki yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Hande Erçel ve Muratcan Akdoğan ilişkisi sonrası akıllara Kerem Bursin aşkı, Murat Can Akdoğan ile nasıl tanıştılar soruları gelmişti. Erçel ve Akdoğan'ın nasıl tanıştıklarına dair türlü dedikodular ortaya atıldı. Onlardan en çok konuşulanı ise Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ın Murat Can Akdoğan ile tanıştığı ve sevgililik zamanlarından tanıştığı iddiasıydı.

Ancak kulislerde konuşulan bir başka iddia da Erçel'in ablası Gamze Erçel ve eniştesinin Murat Can Akdoğan'ın ablası ile yakın arkadaş olduğu ve ikilinin tanışma hikayesinin bu olduğu yönünde oldu.

İkili Instagramdan birbirlerini takip edince aşk ortaya çıkmış ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

MUHABİRLER ARKA ARKAYA SORDUBir güzellik merkezi çıkışı Hande Erçel muhabirlerle karşılaştı. Hande Erçel'e Murat Can Akdoğan ile ilişki haberleri doğru mu? Kerem Bursin ile ilişkiniz PR aşkı mıydı? Akdoğan’ın Murat Dalkılıç ile arkadaş olduğu doğru mu? Eski sevgiliniz Dalkılıç mı tanıştırmıştı?" soruları yöneltildi.

Hande Erçel bu sorulara yanıt vermedi, muhabirlere teşekkür etti ve arabasına binip uzaklaştı.