Hande Erçel'e Yakın Arkadaşından Büyük Kazık Atıldı! Murat Dalkılıç Sitare Akbaş Aşkı Belgelendi!

Hande Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile Erçel'in Sen Çal Kapımı dizisindeki arkadaşı Sitare Akbaş aşk iddiaları belgelendi!

Magazin 24.07.2021 - 18:03 24.07.2021 - 18:04 Ece Sahan

Sen Çal Kapımı dizisi ile yıldızı iyice parlayan oyuncu Hande Erçel kız arkdaşları tarafından arkasından bıçaklanmaya devam ediyor!

Sen Çal Kapımı dizisinde partneri Kerem Bursin ile aşk yaşamaya başlayan ve bu aşk iddiaları nedeniyle Murat Dalkılıç'ın kıskançlık krizine girdiği haberleri üzerinden bir yıl geçti. Dalkılıç kıskançlığın intikamını aldı!

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç büyük bir aşk yaşamış hatta bu aşkta Erçel, Dalkılıç'ın eski eşi Merve Boluğur'un hayranları tarafından o dönem büyük tepki görmüştü. Erçel kariyerine odaklanmak isteyince Murat Dalkılıç'tan ayrılmıştı. Murat Dalkılıç'ın bu ayrılıktan çok etkilendiği ve Erçel'e hala aşık olduğu magazinin gündemindeydi.

sitare-akbas-hande-ercel-JxjI

Murat Dalkılıç, geçtiğimiz sene Hande Erçel'in partneri Kerem Bursin ile aşk haberlerinin çıkması üzerine kıskançlık krizine girmiş ve tüm ortak arkadaşlarını ve Erçel'i sosyal medya hesabından silmişti.

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel'in yakın arkadaşını canlandıran ve bu sezon diziden ayrılan Sitare Akbaş ile Murat Dalkılıç'ın aşk yaşadığı haberleri magazinin gündemindeydi. Bu aşk yalanlanmıştı.

Ancak dün akşam Murat Dalkılıç'ın konserin aşk iddiaları kuvvetlendi. Sitare Akbaş, Murat Dalkılıç'ın konserini en önden izledi.

Tüm bu olanlar ise Hande Erçel'e yakın arkadaşı kazığı olarak yorumlandı.

Erçel'in dizideki bir diğer yakın arkadaşı Melisa Döngel ile de aşk krizi yaşadığı biliniyordu. Döngel ve Erçel iki güzel yıldız da bir zamanlar farklı dönemlerde Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşamışlardı.

Melisa Döngel'de bu sezon tıpki Sitare Akbaş gibi Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@