Hande Erçel'in yeni sevgilisi Atasay Kamer kimdir, kaç yaşında nereli? Araması Google'da sürekli olarak yapılıyor. Bilindiği gibi bu durum magazin dünyasında büyük ses getirmişti. Peki Atasay Kamer ne iş yapıyor?

Magazin gündemine bomba gibi düşen Atasay Kamer ve Hande Erçel'in saklı aşkı bulunduğu iddia edilen, Atasay Kamer kimdir? Nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Hande Erçel ile sevgili mi? Sorularını da yanında getirdi. Söylemezsem Olmaz programını izleyenler detaylı husus başlıklarına göz atıyor. 

Hande Erçel'in yeni sevgilisi Atasay Kamer mi?

Söylemezsem Olmaz programında yeni bir iddia meydana atıldı. İddiaya göre; Atasay reklam organizasyonunda, Atasay Kamer ile Hande Erçel yakınlaştı. Markanın reklam yüzü olan Hande Erçel'in, kısa vakit evvel sonlandırdığı teması Kerem Bursin ile, bu nedenden ötürü mı ayrılıp ayrılmadığı ise merak hususu oldu.
 

Hande Erçel'in yeni sevgilisi Atasay Kamer kimdir, kaç yaşında nereli? Atasay Kamer ne iş yapıyor?

Atasay Kamer, 1986 senesinde dünyaya gelmiştir. 36 yaşında olan Kamer, London School of Economics and Political Science'ta Yönetim Ekonomisi, New York Pace Üniversite'sinde İşletme Yönetimi lisans eğitiminin sonrasında Goldman Sachs'ta staj yapmıştır.

Stajın sonrasında Türkiye'ye dönerek dedesi Atasay Kamer'in ilk meydaan getirdiği Asgold markasının tekrardan canlandırma ve pazarlama sürecinde vazife almıştır. Kurduğu sistem ve ilerlettiği projeler ile süratlice Atasay içeriğinde de çalışmalarını etkinliğe geçirerek Atasay'ın Pırlanta Markaları Direktörlüğü'ne geçmiştir. 2015 Ocak ayından itibaren ise CEO'luk vazifeine atanan Atasay Kamer, aile şirketi olan Atasay Kuyumculuk ve markalarının genel müdürlüğünü yapmaktadır.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Hande Erçel kimdir?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde eğitimini devam ettiren Hande Erçel, 2012 senesinde Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de düzenlenen Miss Civilization of the World isimli yarışmada ikinci olmuştur.

Oyunculuk hayatına 2013 senesinde “Çalıkuşu” isimli dizi ile başlayan Hande Erçel, bu dizide “Zahide” karakterini canlandırmıştır. 2015 senesinde Altın Kelebek Ödülleri'nde Pantene Yıldızları Parlayanlar Ödülü alan genç oyuncu; Çılgın Dersane Üniversitede, Yaşam Ağacı, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci ve Halka gibi yapımlarda rol almıştır. Hande Erçel son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisinde Azize karakterini canlandırmıştır.