2018 yılına damga vuran dizilerden biri olan Halka dizisi yeniden gümdem oldu.

2018 yılına damga vuran dizilerden biri olan Halka dizisi. TRT1 de yayınlanan dizi, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Birbirinden başarılı oyuncuları bir araya getirmiş olan bu özel proje kısa sürse bile akıllardan çıkmayacak kadar çok beğenilmişti. Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım, Serkan Çayoğlu, Nazan Kesal, Hande Erçel, Hazal Subaşı gibi birçok ismi bir arada bulunduran proje 2018 yılının en çok ses getiren projeleri arasında yer alıyor.

Kısa sürede büyük ivme kazanarak ilerleyen projeyi yeniden ekranlarda görmek mümkün mü? Halka dizisinin devamının gelip gelmeyeceği son zamanlarda arama motorlarında en çok aratılan konular arasında yer alıyor.

Kaan Urgancıoğlu Skandalı Sonunda Patladı! Arkadaşının Seviglisi İle Basıldı! Entrika, Aşk, İhtiras ve Burcu Denizer! Kaan Urgancıoğlu Skandalı Sonunda Patladı! Arkadaşının Seviglisi İle Basıldı! Entrika, Aşk, İhtiras ve Burcu Denizer!

Halka Geri Dönüyor

Hande Erçel, Halka dizisiyle ilgili önemli bir itiraf yaptı!
TRT1 ekranlarında yayınlanan projenin reytingleri yüksek olmasına rağmen kısa süre içerisinde final yapmıştı. Şimdi ise dizinin devamının çekilip çekilmeyeceği, dizinin ve dizide yer almakta olan oyuncuların hayranları için büyük merak konusu oldu. Dizinin çekimlerine tekrar başlanacağına dair haberler mevcut. Bu haber Halka dizisini takip edenleri ve dizideki oyuncuların hayranlarını bir hayli sevindirmiş görünüyor. Halka dizisinin yeniden yayınlanacağını duyan hayranları şimdiden sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapmaya başladı.

Sevilen dizi Halka geri dönüyor. Oyuncu kadrosunda bir farklılık olup olmayacağı ise merak ediliyor. Dizinin yayınlanacak olduğu platformla ilgili alınan değişim kararı da dizinin yeniden yayınlanacağını doğrular nitelikte. Halka dizisi ile ilgili pek çok güncel gelişme ve yeni haber mevcut. Fakat dizisinin hayranları tarafından en çok merak edilen konuların başında oyuncu kadrosunun değişip değişmediği geliyor.

Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu Değişecek mi?

Halka dizisi konusu nedir? Kimler oynuyor? İşte Halka dizisinden tüm bilgiler
Halka dizisinin tekrar yayınlanacağı haberi ile birlikte Halka dizisi hayranları tarafından en çok merak edilen konuların başında dizinin oyuncu kadrosu geliyor. 2018 yılında ilk yayınlandığı tarihten itibaren başarılı oyuncuları bir araya getiren bu özel projede aynı oyuncuların yer alıp almayacağı ise herkes tarafından merak ediliyor. Halka dizisine yeni isimlerin dahil olabileceği de dizi ile ilgili söylenenler arasında yer alıyor. Önümüzdeki haftalarda proje için uygun görülen isimler belli olacaktır. Halka dizisinin artık dijital platformda yayınlanacağı ise dizi ile ilgili yer alan bir diğer bilgi.

Hande Erçel Yeniden Halka Dizisinde
Halka dizisi dizinin hayranları tarafından sevilen dizilerden biriydi. Halka dizisini daha önce izlemeyenler ise tekrar başlayacağı yönündeki bilgilerden dolayı şimdiden dizinin eski bölümlerini izlemeye başladı. Polisiye tarzdaki Halka dizisinde birbirinden ünlü ve başarılı oyuncuyu bir arada görebilmek mümkün hale geliyor. İki gencin hikâyesinin yer aldığı dizide farklılıkların bir araya geldiklerinde yarattıkları güce şahit oluyor ve kendinizi bambaşka bir serüvenin içinde buluyorsunuz. Polisiye, mafya, entrika gibi konulara ilgi duyanların mutlaka izlemesi gereken filmler arasında yer alan halka dizisinde Hande Erçel’in de yer alması hayranlarını oldukça sevindirmiş görünüyor.

Halka Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Halka Dizisi Oyuncuları (Serkan Çayoğlu,Hande Erçel,Yeni Dizi 2018) - YouTube
Halka dizisinin başlayacağı ve Hande Erçel’in de bu projede yeniden yer alacağı konusu Erçel hayranları tarafından büyük heyecanla karşılandı. Geçtiğimiz aylarda ismi, Halka dizisindeki rol arkadaşı Kaan Yıldırım ile anılan Hande Erçel’in projede yer alması akıllara soru işareti düşürdü. Kısa süre önce ayrıldıkları iddia edilen çift Halka dizisi için yeniden bir araya gelecek mi büyük merak konusu. Halka dizisinin yeni sezonunun TRT 1 dijital platformunda yayınına başlanacağı biliniyor. Eylül ayı içerisinde çekimlerinin başlanacağı bildirilen dizinin, her bölüm 1 er saat olacak şekilde toplam 8 bölüm sürmesi planlanıyor.