Sosyal medyada yaptığı oryantal dans nedeniyle, spikerlik yaptığı Habertürk’ten kovulan Hande Sarıoğlu şimdilerde yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallıyor.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Hande Sarıoğlu güneşi görür görmez açıldı! Oryantalden başı yanan Hande Sarıoğlu taytı çekti kolları sıvadı. Tüm Türkiye’nin spiker olarak tanıdığı Hande Sarıoğlu şimdilerde sosyal medyada yaptığı cüretkar paylaşımlarla adından söz ettiriyor… Habertürk’te spor spikeri olan Hande Sarıoğlu, Instagram hesabından oryantal yaptığı videoları paylaşınca ortalık karışmıştı. O güne kadar ciddi yüzüyle tanınan Hande Sarıoğlu’nun ‘ben de renkli bir kişiliğim değişemiyorum’ açıklamasının ardından işini kaybetmesi çok uzun sürmedi. Olaydan kısa bir süre sonra Habertürk’teki işinden kovulan Hande Sarıoğlu şimdilerde bir Youtube kanalında sunuculuk yapıyor aynı zamanda Instagram’da yaptığı cüretkar paylaşımlarla magazin basınında da kendisine sık sık yer buluyor.

GÜNEŞ ÇIKTI HANDE SOYUNDU

Son dönemde açılan saçılan Hande Sarıoğlu yine Instagram paylaşımıyla gündeme gelmesini bildi… Paylaştığı video nedeniyle spikerlikten kovulan Hande Sarıoğlu, spor öncesi sporcu sütyeni ve taytıyla poz vermeyi ihmal etmedi. Düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Hande Sarıoğlu, Instagram’ının hikaye bölümünden yaptığı paylaşıma ‘güneşi gördük, kasma yapma zamanı, karınlar fora’ notunu düştü. Hande Sarıoğlu’nun bu sözleri sonrası ‘yaza bomba gibi geliyor’ yorumları yapıldı.

YENİ KANKASI ALEYNA KALAYCIOĞLU

Hande Sarıoğlu aynı zamanda Survivor 2021 yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu’yla yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Yeni kankalar Instagram hesaplarından sık sık paylaşımlar yapıyor, sık sık Fenerbahçe maçlarını izlemeye gidiyor.

‘EN BÜYÜK SORUN SEKS’

Son dönemin olay kadını Hande Sarıoğlu yaptığı açıklamalarla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en büyük sorununun ‘cinsellik’ olduğunu söyleyen Hande Sarıoğlu ‘Arkadaşlar, siyaset, kültür, sanat olabilecek bütün sektörlerde en büyük sorun seks. Bunu aşamadığımız için ilerleyemiyoruz. Bir de şöyle bir şey var: Sevişmek, varoluş sebebimiz. Senin 'meme' diye abarttığın şey, doğduğunda beslendiğin yerdi. Sen bunu emerek büyüyorsun oğlum! Ben mi bu kadar basitleştiriyorum bu konuyu, ben mi yanlış düşünüyorum, anlamıyorum. Ne kadar abartıyorsunuz ya!’ sözleriyle magazin gündeminde yer almış ve sosyal medyada adından epey söz ettirmişti.