Youtube'da iddia programı yapan Habertürk'ten kovulan Hande Sarıoğlu programda öyle şeyler yaptı ki partneri Ertan Süzgün ve yastıkları gündem oldu!

Hande Sarıoğlu Habertürk'ten kişisel ınstagram hesabından normal bir şekilde dans ederek eğlendiği anları paylaştığı gerekçesiyle kovulmuştu. Aynı Habertürk kameramana tokat atan Muharrem Sarıkaya'yı ise kovmadı. Yani şiddet suç değil dans suçtu.

Hande Sarıoğlu'nun kovulması erkek gazetecilerin diline dolanmış ve hepsi bu konuda utanç dolu yazı yazmıştı. Hande Sarıoğlu da yaşadığı haksızlık sonrası iyice kalıpları kırdı. YouTube'da bir kanalda bahis programı sunmaya başlayan Hande Sarıoğlu programda adından söz ettiriyor.

Hande Sarıoğlu programda yaptığı fazla cesur hareketlerle gündeme gelmeyi başarıyor. Ertan Süzgün ile program sunan ünlü spiker son hareketi ile gündem oldu.

Dans dersleri almaya başlayan Hande Sarıoğlu dans hocası Aleyna Çalışkan'ı yayına alarak programdaki partneri Ertan Süzgün'ün önünde cesur hareketler sergilemeye başladı.

Cumhurbaşkanı açıkladı! Sabah Saat 8'den sonra IBAN numarasına Emeklilerin PARA yatacak! Cumhurbaşkanı açıkladı! Sabah Saat 8'den sonra IBAN numarasına Emeklilerin PARA yatacak!

Hande Sarıoğlu'nun hocasına "Taytımı çıkarayım mı? " diye sorması Twitter'da gündem oldu. Kullanıcılar yorumlara "Ertan'a yastık yetmedi." gibi ifadeler kullandı.