Hande Sarıoğlu kendisine "story şebeği" diyen Ahmet Hakan'a "siyaset şebeği" diyerek yanıt verdi ve Hakan'ın kendisini aynı zamanda takip ettiğini göstererek "bir de beni takip ediyor" dedikten sonra engelledi..

Hande Sarıoğlu'ndan kendisine hadsizce yorum yapan Ahmet Hakan'a kapak gibi yanıtlar geldi. Arkadaşları ile evde eğlendiği bir anın videosunun paylaştığı için Habertürk'ten kovulan Hande Sarıoğlu'na Ahmet Hakan hadsizce yorumlar yapmıştı.

Ahmet Hakan, Hande Sarıoğlu için “Ben o videoda...Kafasına göre dans edip hayatın tadını çıkaran bir hercaiden ziyade...Şebeklik yapıp dikkat çekmeye çalışan bir ‘story şebeği’ gördüm.”  diyerek ilginç bir açıklama yapmıştı.

Bu yorumlar tepki çekerken, Hande Sarıoğlu'ndan cevap geldi. Hande Sarıoğlu İnstagram hesabından küçük yeğeniyle dans ettiği bir videoyla cevap verdi. Hande Sarıoğlu, Ahmet Hakan'a "İnsanların gözünün içine baka baka siyaset şebekliği yapan biri de benim için story şebekliği demiş, bak şu şebeğe" diyerek yanıt verdi.

Hande Sarıoğlu, Ahmet Hakan'ın kendisini takip ettiğini de göstererek "birde beni takip ediyor" diyerek yazdı ve ardından Ahmet Hakan'ı engelledi.

Hande Sarıoğlu kendisine yapılan iğrenç yorumlara " O benim oryantalimden daha kıvrak kalemleri olan dayılara seri oryantal getirin. Daha konusmayan varsa alınırım " diyerek de tepki gösterdi.

Hande Sarıoğlu dün de dans ettiği başka videolar paylaşarak "aaa devamı vardı bunları da konuşun" lütfen diyerek tepkisini dile getirmişti.