Özel bir bankanın satış yöneticisi, zimmetine geçirdiği bir servet ile gündem oldu.

Müşterilerin hesaplarındaki telefon bilgilerini değiştirerek 4 milyon 335 bin lirayı zimmetine geçiren banka çalışanı vurgunun parası ile araba alıp, bahis oynadı.

İstanbul Şişli'de özel bir bankada satış yöneticisi olarak çalışan Onur S.'nin müşterilerin banka hesap bilgilerini değiştirerek vurgun yaptığı banka müfettişlerinin incelemesi sırasında ortaya çıktı.

Bankadaki bazı yabancı müşterilerin hesaplarında usulsüz işlemler yapıldığı tespit edilirken yapılan inceleme sonucunda, satış yöneticisi Onur S.'nin müşterilerin hesaplarına ulaşıp 4 Milyon 335 Lirayı zimmetine geçirdiği öğrenildi.

Banka Çalışma Saatleri 2022: Şube Mesai Saatleri İle Bankalar Kaçta Açılıyor, Hangi Banka Kaçta Kapanıyor ve Kaça Kadar Açık? -

Dilek Yaman Demir’in haberine göre, Onur S.'nin sistemden bu durumu düzenlemek için müşterilerin imzasını taklit ederek değişiklik talep formu oluştururken müşterilerin imzalarını taklit ederek formları da bankaya sundu.

İlk yapılan tespitte yabancı müşterilere ait 4 Milyon 335 Liranın Onur S.'nin başka bir bankadaki hesabına havale edilerek araç alımı gerçekleştirdiği ve ayrıca iddia oynayarak çeşitli sayıda kupon için ödeme yaptığı ortaya çıktı.

Müfettişler tarafından ortaya çıkan durum sonrası tutulan tutanak, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına ihbar edilen Onur S.'nin başka bankalardaki birden fazla yatırım ve kredi hesabına da el konulması istendi.

Sigara Fiyatlarına İndirim Şoku! Sigarada Fiyatlar İlk Defa Düştü! Sigara Fiyatlarına İndirim Şoku! Sigarada Fiyatlar İlk Defa Düştü!

Şimdi merak edilen ise hangi banka olduğu ve Onur S.'nin tam adı.